Збірна Івано-Франківської області — володар Кубка регіонів УАФ-2022

15 серпня в Києві на НТК ім. В. Баннікова відбувся фінальний матч Кубку регіонів УАФ, який проводять Українська асоціація футболу та Асоціація аматорського футболу України серед збірних команд областей.

У вирішальному поєдинку зустрілися аматорські збірні Івано-Франківської та Львівської областей. Ціна перемоги в цьому матчі була дуже високою, адже команди сперечалися не тільки за кубок і титул чемпіона країни, а й за право представляти Україну в розіграші Кубка регіонів УЄФА-2022/2023.

Фото прес-служби УАФ

Обидва колективи доволі жваво розпочали поєдинок і тримали інтригу до фінального свистка. Рахунок відкрили львів'яни після того, як на 31-й хвилині у штрафному майданчику іванофранківців вдало зіграв Роман Гнатів. На куражі номінальні господарі спробували дотиснути суперників, але ті й не думали здаватися, відповідаючи своїм нестримним бажанням відігратися. Перший тайм завершився за мінімальної переваги львівських футболістів.

Другий тайм пройшов за ігрової й територіальної переваги збірної Івано-Франківської області. Підопічні Віктора Данищука постійно атакували, мали гарні нагоди для взяття воріт, але в цих епізодах або надійно грав голкіпер львів'ян, або м'яч летів повз ціль. І все ж старання прикарпатських футболістів були винагороджені влучним ударом Мирослава Камрадського на 88-й хвилині. 1:1, і командам довелося зіграти ще два тайми по 15 хвилин.

У додатковий час іванофранківці продовжили тиснути на ворота збірної Львівської області й зуміли вирвати перемогу на характері. Володимир Данищук на 97-й і Мирослав Камрадський на 116-й хвилині зробили рахунок 3:1. До честі львів'ян, вони не склали зброю, пішли ва-банк і змогли забити. На 120+1-й хвилині відзначився Ростислав Михальчук — 2:3. Але цей м'яч радше виглядав як гол престижу.

У підсумку збірна Івано-Франківської області довела матч до перемоги й отримала з рук президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка чемпіонський кубок, а разом із ним і право представляти нашу країну в розіграші Кубка регіонів УЄФА. Нагадаємо, у проміжному раунді Україна зустрінеться з представниками Хорватії, Сербії та Мальти. УЄФА повідомив, що турнір у групі 8 проходитиме в Хорватії в період із 28 вересня до 4 жовтня 2022 року.

07.12.2023 14:52

Кубок регіонів УЄФА-2024/2025: жереб визначив суперників України в проміжному раунді

Сьогодні, 7 грудня під час жеребкування визначилися групи в попередньо...

06.12.2023 16:03

7 грудня відбудеться жеребкування Кубку регіонів УЄФА-2024/2025

7 грудня визначаться групи в попередньому та проміжному раундах Кубку...

26.12.2021 13:01

Кубок регіонів УЄФА-2022/2023: визначилися місце й термін проведення турніру за участі представника України

Участь у Кубку регіонів УЄФА братимуть 36 європейських національних ас...

08.12.2021 17:30

Учасників попереднього та проміжного раундів Кубку регіонів УЄФА-2022/...