Український арбітр відсудив фінальний матч Євроліги-2022 з пляжного футболу

Український арбітр Дмитро Дудка відпрацював на фінальному матчі дивізіону В Євроліги-2022 з пляжного футболу.

У Кишиневі змагалися збірні Молдови, Казахстану, Норвегії, Литви, Данії, Румунії, Англії, Грузії, Греції, Латвії, Туреччини та Мальти. У фіналі зійшлися команди Молдови та Туреччини, а вивів їх на майданчик український арбітр Дмитро Дудка. 

«Безмежно вдячний за довіру працювати на фіналі Євроліги-2022 в Молдові. Дякую всім, хто за мене вболівав, вірив у мене, надихав і навіть критикував. Кожному з колег — величезна подяка за підтримку! Україну поважають і люблять у кожній країні!» — сказав рефері.

 

Сам фінальний поєдинок завершився з рахунком 5:3 на користь збірної Молдови, яка й стала переможцем розіграшу Євроліги-2022 в дивізіоні В. Таким чином, господарі забезпечили собі місце наступного сезону в дивізіоні А, а також кваліфікувалися на Європейські ігри-2023 в Польщі. Окрім Молдови, до дивізіону А за підсумками турніру в Кишиневі вийшли Туреччина, Греція та Казахстан.

Нагадаємо, що збірна України з пляжного футболу виступає в елітному дивізіоні Євроліги-2022, де наразі посідає у своїй групі четверте місце.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
17.09.2022 16:03

Микола Костенко: «Якщо брати окремо турнір на Сардинії — ми зробили максимум із того, що могли»

Збірна України з пляжного футболу посіла п'яте місце в розіграші Єврол...

11.09.2022 14:18

Збірна України з пляжного футболу перемогла Азербайджан і посіла п'яте місце в Євролізі-2022

Сьогодні в Євролізі-2022, що відбувається в італійському Кальярі,&nbsp...

Підписатися на новини