Жіноча збірна України з пляжного футболу посіла на Мундіаліто-2022 третє місце

Сьогодні на іспанському Тенерифі жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій останній поєдинок на Мундіаліто-2022.

У першому матчі турніру підопічні Юрія Клименка поступилися Англії (1:6), а в другому — Іспанії (1:5). Тож сьогодні в їхньому поєдинку із Чехією, в якої в пасиві також були дві поразки, вирішувалася доля третього місця на Мундіаліто-2022.

Наші дівчата вже в першому періоді завдяки голам Юлії Дехтяр та Маріанни Крамної забезпечили собі мінімальну перевагу з рахунком 2:1. У другій 12-хвилинці українки збільшили відрив — 5:3. Крамна оформила дубль, ще один м'яч в активі Випасняк, і автоголом відзначилася Грушкова.

У третьому періоді збірна України не скинула обертів і довела поєдинок до перемоги — 9:5. Дублі зробили Дехтяр та Тихонова, один м'яч забила Костюк.

Отже, у підсумку 9:5 — перемога синьо-жовтих. Таким чином, збірна України з пляжного футболу посіла на першому в історії жіночому Мундіаліто третє місце.

Мундіаліто-2022 з пляжного футболу. Жінки

Україна — Чехія — 9:5

Голи: Дехтяр (6, 30), Крамна (12, 16), Випасняк (14), Грушкова (17, автогол), Костюк (25), Тихонова (29, 36) — Славікова (4), Манкета (21), Фольпрехтова (23), Піхова (30), Юнгова (34).

Україна: Воловенко, Дехтяр, Тихонова, Костюк, Випасняк, Крамна.

В іншому матчі ігрового дня Іспанія переграла Англію з рахунком 4:3 і стала переможцем Мундіаліто-2022.

Команда І В ВО ВП ПП ПО П М О
1  Іспанія 3 3 0 0 0 0 0 14—4 9
2  Англія 3 2 0 0 0 0 1 13—7 6
3  Україна 3 1 0 0 0 0 2   11—16 3
4  Чехія 3 0 0 0 0 0 3  7—18 0
17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...