Жіноча збірна України з пляжного футболу на Мундіаліто-2022 програла першій команді світового рейтингу

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу на іспанському Тенерифе провела свій другий поєдинок на Мундіаліто-2022.

У першому турі змагань учора синьо-жовті поступилися збірній Англії з рахунком 1:6. Сьогодні ж суперником українок була перша команда світового рейтингу BSWW — збірна Іспанії.

Титулований супротивник дуже швидко зняв усі питання щодо долі цього протистояння. Вже в першому періоді у ворота Сніжани Воловенко влетіли чотири сухі м'ячі.

Після цього збірна Іспанії знизила темп і у двох наступних 12-хвилинках забила лише раз. Наші ж футболістки підсолодили пігулку чудовим голом Юлії Дехтяр з далекої відстані. Отже, у підсумку 5:1 — перемога іспанок.

Мундіаліто-2022 з пляжного футболу. Жінки

Іспанія —  Україна — 5:1

Голи: Лорена (4), Корбачо (7), Жу (8), Манау (8), Кріс (24) — Дехтяр (36).

Україна: Воловенко, Дехтяр, Тихонова, Костюк, Випасняк, Крамна.

В іншому матчі ігрового дня Англія здолала Чехію з рахунком 4:2.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...