У Будинку футболу відбулася нарада щодо відновлення чемпіонату України

У Києві в Будинку футболу відбулася робоча нарада за участю керівництва УАФ, представників Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, ДСНС, Української Прем’єр-ліги та Професіональної футбольної ліги. Головна тема зустрічі — безпека підготовки й проведення матчів із відновленням футбольних змагань в Україні.

Фото Павла Кубанова

Як розповів під час наради президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, планується, що змагання буде відновлено до Дня Державного прапора України й Дня Незалежності України за умов суворого дотримання всіх заходів безпеки й під повним контролем військових, правоохоронців, Мінмолодьспорту та місцевої влади.

Фото Павла Кубанова

«Проведення футбольних змагань під час війни — це не тільки про спорт. Це про демонстрацію безстрашності нашого народу, незламності духу й прагнення до неминучої перемоги у війні за незалежність із російськими окупантами. Це унікальна у світовій історії ініціатива — футбол проти війни в умовах війни, футбол заради миру! Упевнений, що саме футбол дасть додаткову енергію й підсилюватиме віру суспільства в остаточний успіх ЗСУ на всіх фронтах і повне звільнення України. Відновлення футболу стане одним з елементів цієї перемоги», — зазначив Андрій Павелко.

Фото Павла Кубанова

Учасники зустрічі обговорили різні безпекові аспекти відновлення чемпіонату України, заслухали інформацію щодо вимог до регіонів і стадіонів, на яких планується проведення поєдинків, і домовилися координувати зусилля в межах підготовки документу, що регламентуватиме підготовку й проведення матчів. У перспективі цей документ може стати в пригоді для регулювання проведення змагань з інших видів спорту.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
23.11.2022 11:00

Координаційний центр УАФ передав гуманітарну допомогу мешканцям Херсона й воїнам на Бахмутському напрямку

Координаційний центр Української асоціації футболу під керівництвом пр...

23.11.2022 08:00

Українська команда здобула нагороду FIFPRO Fair Play Award

Українська команда здобула нагороду FIFPRO Fair Play Award за позитивн...

21.11.2022 10:00

Координаційний штаб УАФ у Дніпрі навідався до дітей-переселенців у медіаакадемії «Добро тут»

Цими вихідними команда регіонального Координаційного штабу УАФ навідал...

19.11.2022 15:30

Команда журналістів «Еспресо TV» — переможець турніру з міні-футболу WhiteBIT Media Cup 2022

19 листопада з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’я...

Підписатися на новини