Євро-2022 з футзалу серед жінок. Сьогодні в матчі за третє місце збірна України зіграє з командою Угорщини

Підопічні Олега Шайтанова посперечаються за третє місце на чемпіонаті Європи з футзалу серед жінок 2022 року, який приймає португальський Гондомар.

У півфіналі збірна України поступилася Іспанії з рахунком 0:9. Тож тепер на синьо-жовтих очікує поєдинок за третє місце проти Угорщини, яка на попередній стадії програла Португалії — 0:6.

Матч розпочнеться сьогодні, 3 липня, о 16.30 за київським часом, пряма трансляція — на регіональних платформах UA:Суспільне та YouTube-каналі Суспільне:Спорт.

Зазначимо, що в поєдинку 1/2 фіналу повинні були зустрітися команди Португалії та росії. Однак через вторгнення російських військ в Україну ФІФА та УЄФА виключили збірні росії та клуби країни-агресора з усіх змагань під своєю егідою. Таким чином, російська жіноча команда з футзалу у фінальному турнірі Євро-2022 не зіграла. Згідно з рішенням УЄФА, участь у континентальній першості бере Угорщина, яка посіла другу сходинку у своїй групі основного раунду відбору.

Склад жіночої збірної України з футзалу

Воротарі — Вікторія Сагайдачна («ЗХО-Тесла»), Вікторія Кислова («Торребланка», Іспанія); польові гравці — Юлія Форсюк, Ксенія Гриценко (обидві — «Коста Сур», Іспанія), Ірина Дубицька («Інтернасьональ», Португалія), Альона Кирильчук («Енергія-НУХТ»), Сніжана Воловенко («Атлетико Навалкарнеро»-В, Іспанія), Юлія Титова (без клубу), Софія Рубан, Таїсія Бабенко, Христина Єрьоменко (усі — «ЗХО-Тесла»), Ксенія Бурлаченко («Квінта Ломбош», Португалія), Олександра Скибіна («Спрінг Сидр Роділес», Іспанія), Поліна Дрозд («Арріва Алькоркон», Іспанія).

04.07.2022 11:14

Олег Шайтанов: «Уся команда мріяла здобути медалі. Вітаю дівчат, адже вони зробили велику справу для України»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

03.07.2022 23:46

Євро-2022 з футзалу серед жінок. Чемпіоном удруге в історії стала збірна Іспанії

У фінальному матчі чемпіонату Європи з футзалу серед жінок 2022 року з...

03.07.2022 19:16

Жіноча збірна України з футзалу здобула бронзові нагороди Євро-2022!