Гравці молодіжної збірної України власним коштом придбали й передали рації для бійців ЗСУ

Футболісти молодіжної збірної України з власної ініціативи зробили внесок у допомогу нашим захисникам зі Збройних сил України.

Молодіжна збірна України нещодавно провела матчі відбору Євро-2023 (U-21), за підсумками яких пробилася до плей-офф, де на неї 19—27 вересня чекають поєдинки зі Словаччиною.

Фото Володимира Раснера

Та, незважаючи на свій щільний графік, гравці нашої команди не забули про допомогу захисникам, які ведуть важкі бої з російськими загарбниками. Футболісти придбали п'ять рацій для ЗСУ, і сьогодні в Києві в Будинку футболу півзахисник донецького «Шахтаря» й молодіжної збірної України Георгій Судаков передав їх для 98-го батальйону «Дніпро-Азов».

Фото Володимира Раснера

«Ми з командою вирішили підтримати наших воїнів, які просто зараз знаходяться на передовій. Домовилися між собою та закупили рації. Допомагаємо захисникам України, чим можемо. Ідея ця виникла не в когось одного — ми дійшли до неї всім колективом. Щодо рацій, то допомогли наші адміністратори, які дізналися, що зараз конче потрібно нашим воїнам. Закупили їх скільки змогли, і я особисто вірю, що вони стануть у пригоді на фронті», — сказав Георгій Судаков.

Рації зі словами подяки прийняв волонтер із Дніпра Кирило Кіреєв.

Фото Володимира Раснера

«Ще з 2014 року ми спільно з Романом Зозулею допомагаємо представникам фанатського руху як «Дніпра», так і інших клубів, що воюють у лавах ЗСУ і ТРО, забезпечуючи їх різноманітним обладнанням. Як виникла ця ідея? Наразі є величезна потреба в раціях, які не можуть запеленгувати російські війська. Ми дізналися про це з перших вуст, від хлопців на передовій.

Фото Володимира Раснера

Я отримав рації від гравців молодіжної збірної й поїду до Дніпра, де передам їх нашим фанатам, які перебувають у лавах 98-го батальйону «Дніпро-Азов». Від себе ж хочу сказати, що війна точиться не лише на фронті. Певним чином вона триває й на футбольних полях. Як наша молодіжка, так і національна збірна показують хороші результати. Ми в них віримо і сподіваємося на їхні перемоги в наступних матчах», — сказав Кирило Кіреєв.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
15.08.2022 16:10

Воєнний стан в Україні подовжено до 21 листопада

Сьогодні, 15 серпня Верховна Рада України ухвалила рішення про подовже...

15.08.2022 10:00

Генеральний штаб ЗС України: оперативна інформація щодо російського вторгнення (станом на 06.00 15.08.2022)

До вашої уваги — оперативна інформація Генерального штабу Збройн...

14.08.2022 12:00

Генеральний штаб ЗС України: оперативна інформація щодо російського вторгнення (станом на 06.00 14.08.2022)

До вашої уваги — оперативна інформація Генерального штабу Збройн...

Підписатися на новини