Руслан Ротань: «На матч проти Північної Македонії ми налаштовували команду по-особливому»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань підбив підсумки поєдинку синьо-жовтих проти команди Північної Македонії.

У матчі відбірного турніру Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України розгромила Північну Македонію з рахунком 4:0. Своїми враженнями від цієї зустрічі із прес-службою УАФ поділився головний тренер синьо-жовтих Руслан Ротань.

«Я задоволений діями команди в минулій грі. Хлопці продемонстрували характер. Я акцентував їхню увагу на тому, що легко в зустрічі з Північною Македонією не буде, оскільки ми знали, що суперник багато захищатиметься, тому простору попереду буде дуже мало. Ще раз похвалю підопічних за те, що вони з перших хвилин почали шукати щастя біля чужих воріт, не зменшуючи темпу, за що й були винагороджені після перерви.

На цей матч ми налаштовували команду по-особливому. Як і в поєдинку з Фарерами, ми намагалися грати для наших воїнів, усіх українців, яким зараз складно. Але був ще один момент. Ми попросили батьків футболістів записати відео з підтримкою команди. Я бачив, що очі в моїх підопічних горіли.

За цю перемогу я вдячний усій команді, але не можу не виділити Владислава Ваната, який вийшов на заміну на 65-й хвилині й встиг віддати дві гольові передачі та двічі забити. Ми планували цю заміну із самого початку, оскільки розуміли: що ближче буде до кінця поєдинку, то глибше суперник захищатиметься. Так воно й сталося.

Зараз для нас знову найактуальніше питання — це відновлення футболістів, бо за три дні на нас чекає дуже складний матч проти французів. Для нас це буде поєдинок за шість очок».

Зазначимо, що підопічні Руслана Ротаня, раніше гарантувавши собі щонайменше другий рядок у таблиці групи, у теорії ще мають шанси посісти перше місце. Утім, і друга позиція за певних розкладів може виявитися золотою.

Нагадаємо, що у фінальній частині Євро-2023 (U-21) виступатимуть 16 команд — Румунія й Грузія як господарі турніру та ще 14 збірних, що приєднаються до них за результатами відбору (дев'ять переможців груп, краща команда серед володарів других місць та чотири переможці плей-офф, в якому гратимуть вісім володарів других місць).

Плей-офф: 20—27 вересня 2022 року.

Фінальний турнір: червень/липень 2023 року.

Поєдинки турніру за участі 16-ти збірних приймуть чотири стадіони в Румунії (два — у Клуж-Напоці й два — у Бухаресті) та чотири у Грузії (у Батумі, Поті й два — у Тбілісі). Матч-відкриття відбудеться в Румунії, а фінал — у Грузії.

18.03.2024 09:00

U-21: молодіжна збірна України розпочинає підготовку до матчів з Марокко та Азербайджаном

Сьогодні, 18 березня в Туреччині молодіжна збірна України розпочинає с...

15.02.2024 12:00

Молодіжна збірна України проведе товариський матч із командою Марокко U-23

Молодіжна збірна України розпочне 2024 рік товариським поєдинком із ко...

29.11.2023 17:11

Молодіжна збірна України передала авто швидкої допомоги для потреб ЗСУ

Гравці та тренерський штаб молодіжної збірної України за підтримки юна...

12.10.2023 10:00

Євро-2025 (U-21): сьогодні молодіжна збірна України проведе матч проти команди Люксембургу

Сьогодні, 12 жовтня молодіжна збірна України проведе свій другий...