Євро-2023 (U-21): молодіжна збірна України розгромила в Стамбулі команду Північної Македонії

У Стамбулі на арені «Есеньюрт Неджмі Кадиоглу» молодіжна збірна України провела матч відбору Євро-2023 (U-21) проти Північної Македонії.

Фото прес-служби УАФ

Наша команда з перших хвилин заволоділа ініціативою. Щоправда, до ударів у площину справа не доходила аж до 29-ї хвилини, коли з пострілом Судакова упорався Денковський. Також могли забивати В'юнник та Криськів, але й тут воротар македонців був на висоті. Іноді синьо-жовті до межі розкочували оборону суперника, але м'яч у його ворота в першій 45-хвилинці так і не залетів.

Другий тайм також пройшов за повної переваги підопічних Руслана Ротаня, які практично не залишали половину поля супротивника. Але знову ж таки, до точного удару справа не доходила. Утім, що ближче до кінця поєдинку, то більше втомлювалися македонці. Добре, що синьо-жовті не зменшували темпу й протягом трьох хвилин, із 69-ї до 71-ї, закрили гру. Спочатку передачею Ваната скористався В'юнник, а потім простріл того самого Ваната замкнув Судаков. 2:0.

На 78-й хвилині українці мали забивати втретє, але удар Ваната парирував воротар гостей, а на добиванні від В'юнника м'яч влучив у стійку. Попри це, героєм поєдинку, безперечно, слід усе-таки вважати Ваната, який, вийшовши на заміну на 65-й хвилині, встиг спочатку відзначитись двома гольовими передачами, а на 85-й і 90+4-й стати автором ще двох забитих м'ячів. 4:0.

Зазначимо, що підопічні Руслана Ротаня, раніше гарантувавши собі щонайменше другий рядок у таблиці групи, у теорії ще мають шанси посісти перше місце. Утім, і друга позиція за певних розкладів може виявитися золотою.

Нагадаємо, що у фінальній частині Євро-2023 (U-21) виступатимуть 16 команд — Румунія й Грузія як господарі турніру та ще 14 збірних, що приєднаються до них за результатами відбору (дев'ять переможців груп, краща команда серед володарів других місць та чотири переможці плей-офф, в якому гратимуть вісім володарів других місць).

Євро-2023 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група H

05.06.2022

Україна — Північна Македонія — 4:0 (0:0)

Голи: В'юнник (69), Судаков (71), Ванат (85, 90+4).

Україна: Нещерет, Сич, Таловєров, Боль, Вівчаренко, Михайленко (Ванат, 65), Бондаренко, Криськів (Желізко, 78), Судаков (Білошевський, 86), В'юнник (Брагару, 86), Супряга (Хлань, 78).

Північна Македонія: Денковський, Хайдарі, Младеновський, Манєв, Шеї (Крстевський, 61), Златков (Стойчевський, 84), Еміні (Ніколов, 74), Тодоровський, Станковський (Елєзі, 74), Тасєвський, Ілієвський (Абазі, 61).

Арбітр: Г. Кікачейшвілі (Грузія).

5 червня. Стадіон «Есеньюрт Неджмі Кадиоглу».

Плей-офф: 20—27 вересня 2022 року.

Фінальний турнір: червень/липень 2023 року.

Поєдинки турніру за участі 16-ти збірних приймуть чотири стадіони в Румунії (два — у Клуж-Напоці й два — у Бухаресті) та чотири у Грузії (у Батумі, Поті й два — у Тбілісі). Матч-відкриття відбудеться в Румунії, а фінал — у Грузії.

18.03.2024 09:00

U-21: молодіжна збірна України розпочинає підготовку до матчів з Марокко та Азербайджаном

Сьогодні, 18 березня в Туреччині молодіжна збірна України розпочинає с...

15.02.2024 12:00

Молодіжна збірна України проведе товариський матч із командою Марокко U-23

Молодіжна збірна України розпочне 2024 рік товариським поєдинком із ко...

29.11.2023 17:11

Молодіжна збірна України передала авто швидкої допомоги для потреб ЗСУ

Гравці та тренерський штаб молодіжної збірної України за підтримки юна...

12.10.2023 10:00

Євро-2025 (U-21): сьогодні молодіжна збірна України проведе матч проти команди Люксембургу

Сьогодні, 12 жовтня молодіжна збірна України проведе свій другий...