Руслан Маліновський: «Нас попросили поставитися до двосторонньої гри як до офіційної»

Півзахисник національної збірної України Руслан Маліновський прокоментував контрольну гру команди у Словенії.

Учора синьо-жовті провели контрольну двосторонню гру з усіма відповідними атрибутами. Після матчу його підсумки підбив півзахисник Руслан Маліновський.

«Це один із моментів підготовки для команди. Потрібно було дати хороший темп у цій грі, була висока інтенсивність. Будемо відновлюватися й готуватися до матчу із Шотландією.

Нас попросили поставитися до цієї гри як до офіційної, тому всі хлопці виклалися на 100%, було багато моментів. Головне було витримати фізично 90 хвилин, підготувати та відпрацювати якісь тактичні моменти в обороні й атаці. Трошки спекотно було в першому таймі, але в другому вже було краще», — сказав Маліновський.

Нагадаємо, матч 1/2 фіналу плей-офф відбору ЧС-2022 між збірними Шотландії та України відбудеться 1 червня у Глазго на стадіоні «Хемпден Парк» (21.45).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.11.2025 23:58

Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Усі розуміють, що наступний матч буде вирішальним»

Після матчу відбору ЧС-2026 із Францією в Парижі (0:4) головний т...

13.11.2025 23:45

Відбір ЧС-2026. Збірна України в Парижі поступилася команді Франції

Сьогодні, 13 листопада в Парижі національна збірна України проводила с...

10.11.2025 11:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: голи Циганкова й Судакова та відбитий пенальті Трубіна

Під час чергового ігрового клубного вік-енду на поле виходило десятеро...

10.11.2025 08:50

Відбір ЧС-2026. Збірна України розпочала підготовку до листопадових матчів із поповненням у складі

Збірна України фактично розпочала підготовку до матчів відбору ЧС-2026...

Підписатися на новини