Євро-2022 (U-17): юнацька збірна України програла команді Італії й не пробилася до фінального турніру

Сьогодні в італійській Сієні підопічні Олега Кузнецова провели третій, вирішальний матч в еліт-раунді кваліфікації Євро-2022 (U-17).

У першому турі еліт-раунду відбору Євро-2022 юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) перемогла команду Косова (2:0), а в другому, на жаль, поступилася Польщі (2:3). На фініші турніру синьо-жовтим довелося протистояти господарям — італійцям. Причому, з огляду на ситуацію, збірній України, аби посісти перше або друге прохідне місце, потрібно було перемагати. За інших варіантів треба було враховувати результат паралельного поєдинку Польща — Косово...

Із перших хвилин зустрічі синьо-жовті не стали притискатися до своїх воріт, намагаючись відповідати на атаки суперника своїми. Утім, першими небезпечний момент створили господарі змагань. Проте удар в упор К'яродії відбив Фесюк. Українці відповіли небезпечним пострілом від Гусєва, але м'яч пролетів поряд зі стійкою.

І все ж таки ближче до середини тайму перевага збірної Італії стала відчутною. І свій гол вона таки забила. На 28-й хвилині в нашому штрафному майданчику Больцан виграв боротьбу в захисника й віддав пас на набігаючого Вакку, якому не завадив Янович. Фесюк був безсилий. 0:1.

Наприкінці першого тайму збірна України спробувала переломити хід поєдинку, але із завершальним ударом у наших хлопців не складалося. А от Фесюк за перші 45 хвилин відбив чотири удари італійців. Залишалася надія на другий тайм.

І з перших хвилин наша команда великими силами пішла вперед. Італійці не переходили центр поля аж до 57-ї хвилини, коли їм вдалася контратака, внаслідок якої Янович порушив правила на Онофрієтті. Штрафний та червона картка для українського півзахисника. Більше того, Ді Маджо ударом зі штрафного збільшив відрив у рахунку. 0:2. Здавалося, що гру закінчено, але синьо-жовті не занепали духом, і на 62-й хвилині Деркач заробив пенальті. На жаль, Кремчанін не реалізував цей шанс, влучивши у стійку.

І коли на 74-й хвилині Ліпані забив третій м'яч, питання про переможця цього протистояння вже не стояло. 0:3. Кінцівка матчу пройшла під диктовку італійців, але забити ще їм не дозволив Фесюк, на рахунку якого в підсумку виявилося вісім сейвів.

На останніх секундах Балаба після подачі Кремчаніна з кутового забив гол престижу. 1:3.

Таким чином, юнацька збірна України посіла в групі третє місце і, на жаль, не потрапила на Євро-2022, що проходитиме із 16 травня до 1 червня в Ізраїлі.

26.04.2022

Україна (U-17) — Італія (U-17) — 1:3 (0:1)

Голи: Балаба (90+4) — Вакка (28), Ді Маджо (59), Ліпані (74).

На 62-й хвилині Кремчанін не реалізував пенальті (стійка).

Україна (U-17): Фесюк, Білоконь, Балаба, Сизонюк, Гусєв (Лисенко, 88), Василець, Янович (к), Маткевич (Фірман, 46), Кремчанін, Деркач (Огарков, 66), Нагрудний (Дзень, 46).

Італія (U-17): Магро, Саяні (Маласпіна, 79), К'яродія, Мане, Доманіко, Ліпані (к), Онофрієтті (Парравічіні, 72), Бруно (Куєто, 62), Ді Маджо, Вакка (Мізітано, 79), Больцан (Делле Монаке, 72).

Попереджені: Василець (21), Деркач (42), Огарков (68) — Саяні (71). На 57-й хвилині вилучений Янович.

Фінальний турнір Євро-2022 (U-17)

Група А: Ізраїль, Німеччина, Італія, Люксембург.

Група B: Франція, Нідерланди, Болгарія, Польща.

Група C: Сербія, Іспанія, Туреччина, Бельгія.

Група D: Данія, Португалія, Шотландія, Швеція.

По дві найкращі збірні з кожної групи вийдуть у чвертьфінал.

16.04.2024 17:45

Купуйте квитки на Євро-2024 (U-17) за участі юнацької збірної України!

Юнацька збірна України U-17 братиме участь в Євро-2024, що проходитиме...

15.04.2024 12:00

Юрій Мороз: «Минулий збір показав, що місце в складі на Євро ні для кого не заброньовано»

Головний тренер юнацької збірної України U-17 Юрій Мороз підбив підсум...

11.04.2024 18:30

U-17: юнацька збірна України в другому спарингу поступилася команді Кіпру

Юнацька збірна України U-17 провела другий товариський матч із ко...

09.04.2024 18:40

U-17: юнацька збірна України в першому спарингу здолала команду Кіпру