Євро-2022 (U-17): юнацька збірна України в еліт-раунді відбору поступилася команді Польщі

Сьогодні в італійському містечку Колле-ді-Валь-д'Ельса команда Олега Кузнецова за підтримки місцевої діаспори провела другий матч в еліт-раунді кваліфікації Євро-2022 (U-17).

Фото прес-служби УАФ

Нагадаємо, у першому турі еліт-раунду відбору Євро-2022 юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) перемогла команду Косова (2:0), а сьогодні у статусі лідера групи зустрілася з Польщею.

Порівняно з переможним матчем проти Косова головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов у стартовому складі своєї команди зробив лише дві заміни. Мабуть, дії підопічних наставника задовольнили.

Із перших хвилин українці захопили ініціативу, вони частіше били по воротах, подали більше кутових. Але невдовзі поляки вирівняли гру. Було багато боротьби. І знову доводиться констатувати, що відсутність ігрового тонусу в наших хлопців позначалася й на колективних діях. Одного характеру в першому таймі не вистачило. Програючи за небезпечними моментами, поляки таки дочекалися своїх шансів і під завісу тайму двічі вразили ворота Кравця.

За рахунок замін у перерві Олег Кузнецов спробував змінити перебіг подій у другому таймі. Наша команда побігла вперед, але на 58-й хвилині ми знову пропустили. Тим не менш, українці не опустили руки, і практично одразу скоротили розрив у рахунку завдяки влучному удару Гусєва. 1:3.

У час, що залишився до фінального свистка, синьо-жовті виглядали гостріше за свого суперника. Небезпечно били по воротах Кремчанін, Гусєв, але голкіпер поляків був на висоті. Тем не менш, гол назрівав, і на 88-й хвилині Дзеню вдалося таки забити. 2:3. Українці могли й зрівняти рахунок, але не пощастило. І якщо підсумовувати гру, то найбільш логічним рахунком була б нічия.

Нагадаємо, для потрапляння у фінальний турнір потрібно посісти у групі перше або друге місце (у другому випадку необхідно мати не гірший показник, ніж в Угорщини, що посіла друге місце у групі 1 з одним золотим очком (у матчах проти першої та третьої команд) і різницею м'ячів -2).

За однакової кількості очок безпосередньо в групі за регламентом враховують насамперед особисті зустрічі. Враховуючи ситуацію, збірній України потрібно брати очки в заключному матчі з Італією та за певних обставин зважати на результат поєдинку Польща — Косово.

Еліт-раунд відбору Євро-2022 (U-17)

Група 6

20.04.2022

Косово — Україна — 0:2

Італія — Польща — 1:0

23.04.2022

Україна (U-17)  Польща (U-17) — 2:3 (0:2)

Голи: Гусєв (61), Дзень (88) — Ткач (36), Сміглевський (45+1), Славинський (58).

Україна (U-17): Кравець, Гусєв, Сизонюк, Балаба, Огарков (Білоконь, 46), Василець, Янович (к) (Деркач, 46), Маткевич (Микитюк, 64), Кремчанін, Янчишин, Фірман (Дзень, 46).

Польща (U-17): Мікулко, Рихлік, Курзидловський, Томашевський (к), Магнушевський, Левицький, Калемба (Войцік, 73), Станішевський, Сміглевський (Терлецький, 64), Ткач (Драхал, 90+2), Славинський (Доба, 73).

Попереджені: Гусєв (61), Деркач (75) — Рихлік (19), Томашевський (41), Левицький (56), Курзидловський (77).

Польща — Косово  16.00

Фінальний турнір проходитиме із 16 травня до 1 червня в Ізраїлі.

Фінальний турнір Євро-2022 (U-17)

Група А: Ізраїль, Німеччина, переможець групи 6, Люксембург.

Група B: Франція, Нідерланди, Болгарія, Угорщина або друга команда групи 6.

Група C: Сербія, Іспанія, Туреччина, Бельгія.

Група D: Данія, Португалія, Шотландія, Швеція.

По дві найкращі збірні з кожної групи вийдуть у чвертьфінал.

16.04.2024 17:45

Купуйте квитки на Євро-2024 (U-17) за участі юнацької збірної України!

Юнацька збірна України U-17 братиме участь в Євро-2024, що проходитиме...

15.04.2024 12:00

Юрій Мороз: «Минулий збір показав, що місце в складі на Євро ні для кого не заброньовано»

Головний тренер юнацької збірної України U-17 Юрій Мороз підбив підсум...

11.04.2024 18:30

U-17: юнацька збірна України в другому спарингу поступилася команді Кіпру

Юнацька збірна України U-17 провела другий товариський матч із ко...

09.04.2024 18:40

U-17: юнацька збірна України в першому спарингу здолала команду Кіпру