Євро-2022 (U-17). Матч еліт-раунду відбору: Україна — Італія — 1:3 (текстова трансляція)

Сьогодні в Сієні підопічні Олега Кузнецова проводять третій, вирішальний матч в еліт-раунді кваліфікації Євро-2022 (U-17) — проти команди Італії. Початок зустрічі — о 16.00 за київським часом. Вихід до фінального турніру юнацькій збірній України гарантує лише перемога. За інших обставин треба враховувати результат паралельного поєдинку Польща — Косово. Розклад — за посиланням.

90+4 хв. Фінальний свисток матчу. Україна програє Італії з рахунком 1:3 і не виходить на чемпіонат Європи серед 17-річних збірних команд.

90+3 хв. Гол України! І все-таки команда Кузнецова відзначається м'ячем престижу. Балаба ударом головою замикає подачу Кремчаніна з кутового!

90+2 хв. Італія повільно контролює м'яч, катає його на власній половині.

90+1 хв. Штрафний для Італії. Фірман збив Парравічіні на фланзі.

90 хв. Три хвилини компенсує арбітр до основного часу другого тайму.

89 хв. Польща все-таки забиває другий гол у ворота Косово, тож тепер вже точно Італія та Польща стануть учасниками фінальної частини ЧЄ.

88 хв. Заміна для України. Лисенко змінює Гусєва у команді Олега Кузнецова.

87 хв. Дзень дотепно п'ятою відкинув м'яч на Гусєва, але захиснику не вдалося його приборати та завдати акцентованого удару по воротах.

86 хв. Кутовий для України. Магро забирає подачу України з кута поля і не поспішає вводити його у гру.

85 хв. Вже дограють матч команди, в якому Україні все-таки не вистачило майстерності та свіжості, щоб поборотися за позитивний результат.

83 хв. Фесюк — перший на підборі м'яча після запаленої свічки у штрафному, Україна розпочинає контратаку.

82 хв. Кутовий для Італії. Вже дев'ятий за кількістю у цьому поєдинку.

80 хв. За нинішніми розкладами на чемпіонат Європи потрапляють Італія та Польща, а Україна залишається поза фінальною частиною турніру.

79 хв. Заміна в Італії. Саяні та Вакка пішли з поля, а до гри увійшли Маласпіна та Мізітано.

77 хв. Кутовий для Італії. Сизонюк перервав подачу з кута поля і нівелював загрозу для своїх воріт.

74 хв. Гол Італії. Ліпані замикає подачу з кутового і доводить рахунок до розгромного.

72 хв. Заміна в Італії. Орровічіні вийшов на поле замість Онофрієтті. Також пішов з поля Больцан, а гратиме Делле Монаке.

70 хв. Перша жовта картка для Італії у цій грі. Попередження для Саяні.

69 хв. Значно знизився темп гри. Італію влаштовує рахунок 2:0, а Україні бракує кондицій та зайвого гравця, щоб спробувати повернутися у гру.

68 хв. Штрафний для Італії та жовта картка для України. Огарков не встиг увійти до гри, як вже сфолив проти Куєто на "гірчичник".

66 хв. Заміна в України. Огарков змінив Деркача.

65 хв. Кутовий для Італії. Заробив Онофрієтті на Балабі.

64 хв. Польща зрівняла рахунок у матчі з Косово — 1:1. Фактично наразі всі фактори у турнірній боротьбі — проти України, на жаль.

63 хв. Україна не реалізовуває пенальті! Удар Кремчаніна влучив у стійку, він же добив м'яча у ворота, проте це був його другий дотик, і арбітр не зарахував взяття воріт.

62 хв. Заміна в Італії. Куєто виходить замість Бруно на заміну.

61 хв. Пенальті для України! Заробив Деркач!

59 хв. Гол Італії. Ді Маджо прямим ударом зі штрафного з 15-ти метрів поклав сферу у нижній дальній кут. 0:2.

57 хв. Червона картка для України! Арбітр вилучає Яновича за позбавлення суперника очевидної гольової можливості проти Онофрієтті. Це сталося у результаті швидкої італійської контратаки.

55 хв. Небезпечний момент для України! Гусєв ударом з дальньої дистанції пробив у півметрі вище від дальньої "дев'ятки".

54 хв. Україна значно покращила контроль м'яча у порівнянні з першим таймом, проте поки без небезпеки біля воріт Італії.

52 хв. Фол у збірної України. Янович високо підняв ногу і зіграв не за правилами проти суперника, який приймав м'яча.

51 хв. Кутовий для України. Деркач у протистоянні з двома захисниками заробив стандарт.

49 хв. Кутовий для України. Дзень заробив стандартне положення біля воріт суперників.

48 хв. Невдало українці розіграли штрафний, непорозуміння виникло у наших гравців під час розіграшу.

47 хв. Штрафний для України. Василець заробив стандарт на лівому фланзі, випередивши у боротьбі за м'яч свого опонента.

46 хв. Розпочинається другий тайм. Дві заміни в України. Замість Маткевича гратиме Фірман, а замість Нагрудного — Дзень.

45+1 хв. Перший тайм завершений. Після 45 хвилини гри Україна програє Італії з рахунком 0:1.

45 хв. 1 хвилину компенсував арбітр до основного часу першого тайму.

44 хв. Закидання у виконанні Онофрієтті завершилося тим, що Фесюк першим за усіх дістався до м'яча.

43 хв. Штрафний удар для Італії. Вакка впав у боротьбі з Яновичем, і рефері списнув у бік воріт українців.

42 хв. Жовта картка для України. Деркач на ривку прибрав захисника і впав на вході до штрафного майданчика, але арбітр показав картку нашому гравцю за симуляцію.

40 хв. Удар від воріт для України. Онофрієтті виграв забіг на швидкості у Гусєва, але не втримав м'яч у межах поля.

39 хв. Штрафний для України. Гусєв намагався розігнати українську контратаку, однак його за футболку притримав Онофрієтті.

37 хв. Косово повело у рахунку у матчі з Польщею — 1:0! Це хороша новина для українських вболівальників. Але потрібно, щоб Косово забивало ще й ще.

36 хв. Небезпечний момент в Італії! Черговий сейв українськог воротаря, який у карколомному стрибку перевів м'яч після удару італійського гравця на кутовий.

34 хв. Досить легко Італії вдається проходити через українські лінії, але захист грає компактно та надійно, не давши можливості Вацці завдати удару.

32 хв. Пошкодження в Італії. По ногах дістав Вакка біля центральної лінії, який якраз і забив поки єдиний гол у зустрічі.

31 хв. Ще один шанс для Італії. Фесюк впорався з ударом італійця і неприємним рикошетом, забрав м'яча до рук.

29 хв. Італії все ж вдалося реалізувати свою ігрову перевагу. Тепер Україні потрібно забивати два м'ячі або ж сподіватися на Косово у поєдинку з Польщею, аби пройти на чемпіонат Європи.

28 хв. Гол Італії! Больцан прийняв м'яч у штрафному і вдало скинув його під удар Вацці. Той прямим ударом розстріляв дальній кут Фесюка. 0:1.

26 хв. Небезпечний момент для Італії! Ді Маджо розхитав захисника, прострілив справа, і Больцану не вистачило дещиці, щоб дістатися м'яча і відправити його у ворота.

24 хв. Небезпечний момент для України! Деркач виконав подачу зі штрафного, а Нагрудний ударом головою спрямував сферу до рук воротаря. Перший удар у площину від українців.

22 хв. Черговий штрафний для Італії. Тепер Білоконь зіграв не за правилами, і це небезпечний стандарт для суперників.

21 хв. Жовта картка в України. Василець перервав перспективну атаку Італії і отримав справедливе попередження.

20 хв. Кутовий для Італії. Сизонюк головою перервав подачу на італійського нападника і вибив м'яч за межі поля.

18 хв. Перший удар України! Гусєв прорвався на ударну позицію і пробив з лівої ноги у бік ближнього кута — трохи невлучно!

17 хв. Штрафний для Італії. Нагрудний програв боротьбу на чужій половині поля Мане і сфолив.

15 хв. Небезпечний момент для Італії! Гусєв страхує Сизонюка і не дає Больцану вийти віч-на-віч з воротарем!

13 хв. Намагання зачепитися за м'яч та перейти до його контролю поки не вдаються українцям.

12 хв. Небезпечний момент для Італії! Фесюк рятує свої ворота після удару впритул від К'яродії! Блискучий сейв нашого воротаря!

11 хв. Кутовий для Італії. Балаба вибив м'яч за межі поля у боротьбі проти Больцана.

10 хв. Україна відбилася. Зусиллями Кремчаніна синьо-жовті нівелювали загрозу після штрафного і намагаються розігнати контратаку.

9 хв. Штрафний для Італії. Балаба зіграв рукою, перервавши подачу італійця з флангу.

8 хв. Перший удар у матчі. Ді Маджо пробив вище воріт з-за меж штрафного майданчика.

7 хв. Фол України. Маткевич у центрі порушив правила у боротьбі проти свого візаві.

5 хв. Італія контролює м'яч. Доманіко справа виконав простріл у бік штрафного українців, але захисник перехопив м'яч.

Фото Прес-служби УАФ

Фото прес-служби УАФ

3 хв. Онофрієтті просунувся з м'ячем через центр, але на третьому захиснику спіткнувся й впав, втративши м'яч.

2 хв. Удар від воріт для Італії. Розрізний пас з лівого флангу знайшов Кремчаніна на протилежному боці, однак захисник не дав супернику можливості його дістатися.

1 хв. Матч розпочався!

0 хв. Рукостискання капітанів та короткий спіч арбітрів, матч розпочнеться за лічені миттєвості.

0 хв. Олег Кузнецов обрав на гру схему 4-2-3-1, а італійці гратимуть за формацією 4-1-3-2.

0 хв. Український прапор на центральній трибуні, а також банер з написом "Peace — мир" на стадіоні у Сієні!

0 хв. Україна гратиме у жовтій формі, Італія — у синій.

0 хв. Команди вже на полі, лунають національні гімни України та Італії!

Стартовий склад України: 12. Фесюк, 17. Білоконь, 3. Балаба, 18. Сизонюк, 20. Гусєв, 6. Янович (к), 19. Василець, 7. Кремчанін, 14. Маткевич, 11. Деркач, 16. Нагрудний.

Запасні: 1.Кравець, 2. Дзень, 5. Бац, 8. Огарков, 9. Якименко, 10. Микитюк, 15. Фірман, 21. Янчишин, 22. Лисенко.

Стартовий склад Італії: 1. Магро, 3. Саяні, 6. К'яродія, 5. Мане, 17. Доманіко, 4. Ліпані (к), 15. Онофрієтті, 20. Бруно, 7. Ді Маджо, 18. Вакка, 9. Больцан.

Запасні: 12. Боррьєлло, 2. Серра, 8. Чіаммаглікелла, 10. Куєто, 11. Делле Монаке, 13. Мілані, 14. Парравічіні, 16. Маласпіна, 19. Мізітано.

Арбітр: Маріан Александру Барбу (Румунія).

0

У першому турі еліт-раунду відбору Євро-2022 юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) перемогла команду Косова (2:0), а в другому, на жаль, поступилася Польщі (2:3). Сьогодні на синьо-жовтих чекає надскладне випробування в поєдинку з господарями змагань — італійцями.

Що потрібно для виходу на Євро?

Нагадаємо, для потрапляння у фінальний турнір потрібно посісти у групі перше або друге місце (у другому випадку необхідно мати не гірший показник, ніж в Угорщини, що посіла друге місце у групі 1 з одним золотим очком (у матчах проти першої та третьої команд) і різницею м'ячів -2).

За однакової кількості очок безпосередньо в групі за регламентом враховують насамперед особисті зустрічі. З огляду на ситуацію, збірній України в поєдинку з Італією потрібно перемагати. Тоді наша команда гарантує собі перше або прохідне друге місце (із трьома золотими очками). У разі нашої нічиєї необхідно сподіватися на поразку Польщі в зустрічі з Косовом. Тоді фінішуємо другими із чотирма золотими пунктами. У випадку поразки від Італії вирішити завдання можна буде лише за умови перемоги Косова над Польщею з різницею у два або три (тільки 3:0, 4:1) м'ячі. Це для того, аби наша збірна, посівши друге місце, мала три золоті очки з Косовом, яке за такого розкладу фінішує третім.

16.04.2024 17:45

Купуйте квитки на Євро-2024 (U-17) за участі юнацької збірної України!

Юнацька збірна України U-17 братиме участь в Євро-2024, що проходитиме...

15.04.2024 12:00

Юрій Мороз: «Минулий збір показав, що місце в складі на Євро ні для кого не заброньовано»

Головний тренер юнацької збірної України U-17 Юрій Мороз підбив підсум...

11.04.2024 18:30

U-17: юнацька збірна України в другому спарингу поступилася команді Кіпру

Юнацька збірна України U-17 провела другий товариський матч із ко...

09.04.2024 18:40

U-17: юнацька збірна України в першому спарингу здолала команду Кіпру