Юнацька ліга УЄФА. Київське «Динамо» U-19 пробилося до 1/8 фіналу

У стиковому поєдинку Юнацької ліги УЄФА підопічні Ігоря Костюка перемогли іспанський «Депортиво» й вийшли до наступного раунду.

Молоді київські динамівці у груповому раунді Шляху Ліги чемпіонів посіли друге місце у квартеті Е, тож потрапили до стикового матчу, де мали зустрітися з однією з восьми команд зі Шляху чемпіонів. Волею жереба біло-синім випало зіграти проти іспанського «Депортиво». Стикові поєдинки проходили на полях команд зі Шляху чемпіонів.

Господарі швидко повели в рахунку, проте українці майже миттєво відігралися — головою забив Царенко. На 26-й хвилині «Депортиво» знову вийшов уперед, а невдовзі автор другого гола іспанської команди був вилучений за друге попередження.

Перебуваючи в чисельній більшості, біло-сині зуміли відігратися на 75-й хвилині — ефектним ударом відзначився Яцик. Основний час зустрічі завершився внічию — 2:2, тож долю путівки до 1/8 фіналу вирішила серія пенальті. Ігнатенко потягнув два 11-метрові, а ще в одному випадку голкіперу киян допомогла поперечина.

Здобувши перемогу, підопічні Ігоря Костюка пробилися до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Жеребкування цієї стадії відбудеться 14 лютого, а поєдинки — 1/2 березня.

Юнацька ліга УЄФА. Стиковий матч

«Депортиво» (U-19) — «Динамо» (U-19) — 2:2 (2:1), по пенальті — 2:3

Голи: Наджера (4), Р. Лопес (26) — Царенко (7), Яцик (75).

Серія пенальті: Очоа (1:0), Попов (1:1), Гуерра (1:1, воротар), Діалло (1:1, воротар), Гомес (2:1), Ель Хамліші (2:2), Барсія (2:2, воротар), Вівчаренко (2:3), Родрігес (2:3, поперечина).

«Динамо» (U-19): Ігнатенко, Танчак, Філатов, Дячук, Вівчаренко, Царенко, Яцик, Скрипник (Ель Хамліші, 64), Блізніченко, Попов, Діалло.

Вилучений: Р. Лопес (37, «Деп»).

Нагадаємо, участь в Юнацькій лізі УЄФА також брав донецький «Шахтар» U-19, який посів третє місце у своїй групі Шляху Ліги чемпіонів.