Петро Шотурма: «Ми дали гідний бій чинному чемпіону Європи та світу. За таку гру нам не соромно»

Капітан збірної України з футзалу Петро Шотурма прокоментував поразку від Португалії та вихід у чвертьфінал Євро-2022.

В останній грі групового етапу чемпіонату Європи з футзалу синьо-жовті поступилися Португалії з рахунком 0:1, проте зуміли вийти до чвертьфіналу. Післяматчевий коментар Петра Шотурми наводить прес-служба Асоціації футзалу України.

Петре, поступилися, але кваліфікувалися до чвертьфіналу. Які емоції переважають?

Передусім переважають емоції через поразку. Однак я вважаю, що цей результат піде нам на користь. Ми були як українська булава — колючі для суперника. Ми дали гідний бій чинному чемпіону Європи та світу. За таку гру нам не соромно. Прохід до наступної стадії — це вже непоганий крок уперед для нас. Надто що ми були в трохи скороченому складі. На жаль, деякі хлопці потрапили до такої неприємної ситуаціі. На майданчику ми боролися й за себе, і за них.

Збірна України переважала суперника в першому таймі, але підвела реалізація. Що із цим робити?

Ми мали грати дисципліновано. Передусім в обороні. Розуміли, що в команді суперника виступають індивідуально сильні виконавці. Намагалися не пропустити, але гра в атаці теж давалася.

У другій половині португальці постійно грали попереду зі стовпом. Через це збірна України трохи просіла?

Я думаю, що команда просіла через те, що не вистачило лавки. Подивіться на склад збірної Португалії — там три рівноцінні четвірки. Вони навіть не спітніли, бо мали достатньо виконавців, які виходили на майданчик і допомагали один одному. Проти стовпа у складі нашої команди грав Ігор Корсун. Це топ-гравець захисного плану як в Україні, так і на євроарені.

Чи відчули ви, що вболівальники повернулися?

Ми вийшли на розминку й побачили глядачів із прапорами. Було дуже приємно. Ми відчували їхню підтримку. Знали, що є чимало вболівальників по інший бік екрану. Вони вірили в нас, особливо після матчу із Сербією. Я вважаю, що потрібно й надалі грати в присутності глядачів.

12.02.2022 13:01

Український голкіпер Кирило Ципун увійшов до символічної збірної найкращих гравців Євро-2022 з футзалу

Голкіпер збірної України Кирило Ципун увійшов до символічної збірної н...

09.02.2022 18:15