Сергій Журба: «Хотілося кваліфікуватися до плей-офф не завдяки комусь, а власними силами»

Гравець збірної України з футзалу Сергій Журба прокоментував поразку від Португалії та вихід до чвертьфіналу Євро-2022.

У заключній грі групового етапу чемпіонату Європи з футзалу синьо-жовті поступилися Португалії з рахунком 0:1, проте пробилися до чвертьфіналу, де зіграють проти Казахстану. Післяматчевий коментар Сергія Журби наводить прес-служба Асоціації футзалу України.

— Сергію, якими є перші емоції після кваліфікації збірної України до 1/4 фіналу?

Звичайно, тішимося, що нам вдалося вийти з групи. Хотілося кваліфікуватися до плей-офф не завдяки комусь, а власними силами. Гра з португальцями продемонструвала, що ми заслуговували щонайменше на нічию. Суперник переважав нас завдяки контролю м’яча, але ми вдало працювали в єдиноборствах і вибігали у швидкі контратаки. Ну а наприкінці зустрічі нам просто не пощастило.

— Перший тайм був просто чудовим. Чому команда підсіла в другому таймі?

Можливо, трохи забракло сил. У нас було лише дві четвірки, і якась мікротравма когось із гравців чи просто випадання з гри вже значно ускладнили б нам життя, тому, можливо, сідали трохи нижче. Суперник також нас підтискав. Ми встояли, окрім одного моменту. На щастя, нам вдалося кваліфікуватися до 1/4 фіналу.

12.02.2022 13:01

Український голкіпер Кирило Ципун увійшов до символічної збірної найкращих гравців Євро-2022 з футзалу

Голкіпер збірної України Кирило Ципун увійшов до символічної збірної н...

09.02.2022 18:15