Ігор Чернявський: «Я гадаю, більш справедливим результатом матчу з Португалією була б нічия»

Гравець збірної України з футзалу Ігор Чернявський прокоментував поразку від команди Португалії на Євро-2022.

У заключній грі групового етапу чемпіонату Європи з футзалу синьо-жовті поступилися Португалії з рахунком 0:1, проте пробилися до чвертьфіналу, де зіграють проти Казахстану. Після матчу своїми думками поділився гравець збірної України Ігор Чернявський.

«Враження хороші, я вважаю, що ми не заслуговували на поразку. Ми не зуміли реалізувати власні моменти, в принципі, у суперника їх теж було достатньо. Я гадаю, більш справедливим результатом була б нічия.

Ми непогано почали матч. На жаль, ми грали в усіченому складі, не могли розраховувати на всіх хлопців, на відміну від Португалії, в якої в заявці було 14 осіб. Ми гідно виглядали на тлі чинних чемпіонів Європи та світу. Головне, що вийшли до чвертьфіналу. Але, звичайно, хотіли перемогти.

Надалі ми повністю сконцентруємося на чвертьфінальній грі проти Казахстану. Звісно, одразу після матчу з Португалією поки що давайте насолодімося виходом до цієї стадії», — сказав Ігор Чернявський.

12.02.2022 13:01

Український голкіпер Кирило Ципун увійшов до символічної збірної найкращих гравців Євро-2022 з футзалу

Голкіпер збірної України Кирило Ципун увійшов до символічної збірної н...

09.02.2022 18:15