Жіноча збірна України з футзалу в другому спарингу в Бучі гідно протистояла чинному чемпіону Європи

У межах підготовки до Євро-2022 жіноча збірна України з футзалу на власному майданчику знову поступилася команді Іспанії. Але цього разу певною мірою дала бій.

Учора в першому матчі 2022 року синьо-жовті програли чинним чемпіонкам Європи з рахунком 0:7. Сьогодні в Бучі в «Академії спорту» відбувся другий спаринг з іспанками. Зазначимо, що допомогти господаркам із різних причин не змогли Воловенко, Кирильчук та Рубан.

Як і в першому матчі, іспанки володіли відчутною перевагою, тоді як українки переважно намагалися контратакувати. У першому таймі суперниці забили два м'ячі, а Сампер із пенальті влучила в стійку. Неодноразово доводилося вступати в гру й воротарям нашої команди.

У другому таймі Лорес оформила дубль, і лише після цього синьо-жовті врешті відповіли — після класного проходу ефектно забила Шульга. У підсумку підопічні Олега Шайтанова поступилися — 1:3, але перед континентальним форумом отримали надважливий досвід протистояння чинним чемпіонкам.

Нагадаємо, товариські поєдинки були приурочені до підготовки до фінального турніру Євро-2022, який проходитиме в Португалії 25—27 березня. Україна та Іспанія ввійшли до числа чотирьох учасників континентальної першості.

Товариський матч жіночих збірних із футзалу

Україна — Іспанія — 1:3 (0:2)

Голи: Шульга (32) — Лорес (8, 31), І. Кордоба (20).

Нереалізований пенальті: Сампер (14, «І»).

Україна: Сагайдачна — Титова, Шульга, Сидоренко, Скибіна; Кислова, Митрофанська, Дичко, Єрьоменко, Бабенко, Бурлаченко, Васковець, Коваленко.

Іспанія: К. Гарсія — І. Гарсія, Гонсалес, де Пас, Сампер; Бальбуена, Л. Кордоба, І. Кордоба, Матео, Лорес, Лухан, Гомес, Бенете, Домінгос.

Попереджені: Шульга (14), Сидоренко (33).

04.07.2022 11:14

Олег Шайтанов: «Уся команда мріяла здобути медалі. Вітаю дівчат, адже вони зробили велику справу для України»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

03.07.2022 23:46

Євро-2022 з футзалу серед жінок. Чемпіоном удруге в історії стала збірна Іспанії

У фінальному матчі чемпіонату Європи з футзалу серед жінок 2022 року з...

03.07.2022 19:16

Жіноча збірна України з футзалу здобула бронзові нагороди Євро-2022!