Жіноча збірна України з футзалу поступилася Іспанії в першому товариському матчі

У межах підготовки до Євро-2022 жіноча збірна України з футзалу на власному майданчику поступилася команді Іспанії.

У першому матчі 2022 року синьо-жовті протистояли чинним чемпіонкам Європи. Перший спаринг з іспанками відбувся сьогодні в Бучі, в «Академії спорту». Зазначимо, що допомогти господаркам через пошкодження не змогли Воловенко й Кирильчук.

Суперниці відкрили рахунок уже на 3-й хвилині, а під кінець першого тайму відзначилися ще двічі. На жаль, по перерві скоротити відставання підопічним Олега Шайтанова не вдалося, а гості забили ще чотири м'ячі.

Тож маємо поразку — 0:7 у першому товариському матчі. Тепер українки спробують узяти реванш у другому спарингу, який розпочнеться завтра о 17.00.

Нагадаємо, поєдинки приурочені до підготовки до фінального турніру Євро-2022, який проходитиме в Португалії 25—27 березня. Україна та Іспанія ввійшли до числа чотирьох учасників континентальної першості.

Товариський матч жіночих збірних із футзалу

Україна — Іспанія — 0:7 (0:3)

Голи: Гонсалес (3), Домінгос (15), Гомес (16), де Пас (26, 40), Лорес (27), Сампер (39).

Україна: Кислова — Сидоренко, Рубан, Титова, Дичко; Митрофанська, Сагайдачна, Єрьоменко, Бабенко, Бурлаченко, Скибіна, Васковець, Коваленко, Шульга.

Іспанія: Бальбуена — Гонсалес, Л. Кордоба, І. Кордоба, Сампер; Матео, І. Гарсія, Лорес, Лухан, де Пас, Гомес, Бенете, Домінгос, К. Гарсія.

Попереджені: Матео (10), Л. Кордоба (13).

04.07.2022 11:14

Олег Шайтанов: «Уся команда мріяла здобути медалі. Вітаю дівчат, адже вони зробили велику справу для України»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

03.07.2022 23:46

Євро-2022 з футзалу серед жінок. Чемпіоном удруге в історії стала збірна Іспанії

У фінальному матчі чемпіонату Європи з футзалу серед жінок 2022 року з...

03.07.2022 19:16

Жіноча збірна України з футзалу здобула бронзові нагороди Євро-2022!