Українська асоціація футболу затвердила Політику щодо захисту дітей

Виконавчим комітетом УАФ ухвалено Політику Української асоціації футболу щодо захисту дітей (віком до 18-ти років). 

Ця політика підтверджує прагнення Української асоціації футболу створити умови для безпечних занять футболом або участі дітей в активностях, пов’язаних із футболом, незалежно від їхнього віку, статі, етнічної приналежності, соціального походження, релігії, рівня здібностей або інвалідності тощо.

Політику УАФ щодо захисту дітей підготовлено на основі пакета документів у сфері захисту дітей, розробленого УЄФА спільно з Міжнародною благодійною гуманітарною організацією Terre des hommes та у співпраці з громадською організацією «Ла Страда-Україна». Даний документ також розроблено на виконання положень ст. 10 Закону України «Про охорону дитинства».

Політика враховує зміни до деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (Ланцаротської конвенції).

Цей документ є джерелом інформації та довідковим матеріалом для осіб, які працюють із дітьми безпосередньо чи опосередковано у сфері футболу на території України.

Українська асоціація футболу звертається до колективних членів, партнерів, ЗМІ та інших організацій із проханням уважно ознайомитися з Політикою УАФ щодо захисту дітей та враховувати її під час проведення заходів під егідою УАФ та у співпраці з УАФ.

Із текстом Політики Української асоціації футболу щодо захисту дітей можна ознайомитися за посиланням.

Українська асоціація футболу вже проводить роботу з підвищення обізнаності осіб, які працюють із дітьми, щодо захисту підопічних у футболі.

Українська асоціація футболу рекомендує клубам та регіональним асоціаціям призначати відповідних фахівців із захисту дітей. Ознайомчі тренінги для таких фахівців буде проведено вже на початку 2022 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
16.11.2023 18:14

Вадим Костюченко: «Допомога в реабілітації поранених військових — наш почесний обов’язок»

В Будинку футболу відбулася зустріч першого віце-президента УАФ Вадима...

14.11.2023 16:04

Українські арбітри працюватимуть на матчах кваліфікації Євро-2024 (U-17) у Португалії

Два українські арбітри працюватимуть на матчах кваліфікаційного раунду...

29.10.2023 09:26

Відбулася позачергова звітно-виборча конференція Київського об’єднання асоціацій футболу

28 жовтня в Ковалівці  відбулася позачергова звітно-виборча конфе...

Підписатися на новини