Vbet Ліга. «Шахтар» став зимовим чемпіоном завдяки нічиїй «Динамо» із «Зорею»

У неділю відбулися заключні цього року поєдинки чемпіонату України. У центральному матчі 18-го туру київське «Динамо» на НСК «Олімпійський» не зуміло обіграти луганську «Зорю».

Посеред тижня обидві команди провели заключні для себе ігри єврокубкового сезону. Тепер же на них очікував важливий очний матч напередодні зимової перерви. Враховуючи вчорашню перемогу «Шахтаря», динамівцям потрібні були три очки. Утім, як і «Зорі», яка продовжує боротьбу за місце в топ-трійці.

Луганці першими створили гольовий момент — після удару Назарини м'яч пройшов поруч зі стійкою. Надалі ініціативою володіло «Динамо», яке до перерви мало чимало хороших нагод. Так, Циганков закрутив м’яч у стійку, а Гармаша в ближньому бою переграв Мацапура. На 44-й хвилині кияни врешті забили: після пасу Шапаренка Гармаш скинув на Буяльського, а той у падінні влучив у ціль.

«Зоря» відігралася одразу по перерві — передачею Фаворова скористався Аллах’яр, який проводив свій останній матч за чорно-білих, оскільки термін його оренди добігає кінця. Майже одразу луганці ледь не повели в рахунку, але Бущан урятував після виходу Назарини сам на сам.

Фото fcdynamo.com

Надалі в господарів небезпечними ударами відзначилися Гармаш і Вербич, тоді як гол Імерекова скасували через офсайд. Заключні півгодини зустрічі «Динамо» провисіло на чужих воротах, але Мацапура грав надійно. «Зоря» мала можливість вирвати перемогу, але Кабаєв із хорошої позиції пробив над поперечиною. У підсумку бойова нічия — 1:1.

У складі «Динамо» участь у поєдинку взяли гравці, що викликалися на листопадовий збір національної команди України: Бущан, Тимчик (замінений на 56-й хвилині), Забарний, Миколенко (жовта картка), Сидорчук, Шапаренко, Буяльський (гол), Циганков, Гармаш (гольовий пас, замінений на 90+1-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 56-й хвилині).

Також сьогодні шостої поразки в чемпіонаті поспіль зазнав «Металіст 1925». В Одесі «Чорноморець» забив два голи уже до 6-ї хвилини, а в другому таймі харків’яни лише скоротили відставання з пенальті.

Із липня не може перемогти в першості «Минай», який втратив три очки у грі з «Колосом». На 11-й хвилині закарпатців вивів уперед Вишневський, проте наприкінці зустрічі ковалівці оформили камбек після голів Мілька з пенальті та Чорноморця після подачі зі штрафного.