Vbet Ліга. Домашні перемоги «Зорі» й «Олександрії», видовищна нічия «Десни» й «Маріуполя»

У неділю в рамках 17-го туру Vbet Ліги відбулися три поєдинки, у двох з яких перемогу відсвяткували господарі поля.

На поточну третю сходинку піднялася «Зоря», яка вдруге поспіль перемогла з рахунком 1:0. Для вікторії над «Інгульцем» чорно-білим вистачило єдиного голу Фаворова після кутового. Натомість петрівці подовжили безвиграшну серію в чемпіонаті до 10-ти матчів.

Першу розгромну перемогу в поточній першості здобула «Олександрія». У поєдинку проти «Миная» ще в першому таймі «містяни» забезпечили собі комфортну перевагу після голів Спінеллі та Третьякова, а наприкінці матчу третій гол оформив Дубра. «Олександрія» підтягнулася до єврокубкової зони, а «Минай» іде без перемог уже 16 поєдинків чемпіонату поспіль.

Найцікавішим же виявився матч у Чернігові, де «Десна» приймала «Маріуполь». У першому таймі гості створили цілу низку моментів, але забити вдалося лише Кащуку. По перерві Олексій із пенальті оформив дубль, проте чернігівці дуже швидко відігралися. Своє слово сказав Юрченко, який спершу асистував Арвеладзе, а потім забив і сам ударом з-за меж штрафного.

Наприкінці зустрічі Будківський із пенальті влучив у стійку, натомість спрацювала пара чернігівських джокерів: незабаром після виходу на заміну Шевцов віддав тонкий пас урозріз, а Волошин конвертував його в гол. Однак у компенсований час Хромей зрівняв рахунок.

«Олександрія» — «Минай» — 3:0 (2:0)

Голи: Спінеллі (27), Третьяков (36), Дубра (84).

«Десна» — «Маріуполь» — 3:3 (0:1)

Голи: Арвеладзе (51), Юрченко (57), Волошин (80) — Кащук (29, 49), Хромей (90+1).

Нереалізований пенальті: Будківський (75, «Д»).