Ліга чемпіонів. «Аталанта» Маліновського та «Бенфіка» Яремчука синхронно зіграли в різні за змістом нічиї

У п’ятому турі групового раунду Ліги чемпіонів-2021/2022 відбулися одразу два матчі, в яких брали участь легіонери збірної України.

«Бенфіка» Романа Яремчука на виїзді зустрічалася з «Барселоною». Наш футболіст вийшов у стартовому складі та дограв до 59-ї хвилини зустрічі, яка закінчилася нульовою нічиєю, що остаточно поховала шанси київського «Динамо», яке сьогодні на НСК «Олімпійський» поступилося «Баварії» (1:2), на єврокубкову весну.

Перед останнім туром португальська команда українця з п’ятьма балами посідає третє місце в групі E.

А у швейцарському Берні «Аталанта» Руслана Маліновського зустрічалася з місцевим «Янг Бойз». Півзахисник збірної України вийшов у стартовому складі гостей та відіграв повний матч, що закінчився бойовою нічиєю — 3:3.

Із шістьма очками бергамці посідають третє місце у групі F.

10.04.2024 14:01

Донецький «Шахтар» має шанс розпочати Лігу чемпіонів-2024/2025 із групового етапу: роз'яснення УЄФА

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) виступив із роз'ясненням...

15.03.2024 13:19

Ліга чемпіонів. Визначилися суперники «Арсеналу» Зінченка та «Реалу» Луніна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги чемпі...

19.01.2024 16:00