Збірна України з футзалу вдруге поступилася Іспанії на виїзді

Підопічні Олександра Косенка поступилися збірній Іспанії й у другому товариському поєдинку.

У рамках підготовки до фінального турніру Євро-2022 синьо-жовті вирушили на два спаринги до Іспанії. Перша зустріч, у Логроньо, завершилася для українців поразкою з рахунком 0:3. Сьогодні ж команди провели другий матч — у місті Альбельда-де-Ірегуа.

Уже на 3-й хвилині господарі вийшли вперед — Борху закиданням із глибини вивели на ударну позицію. Пізніше кілька разів Україну виручив Савенко, тоді як у наших польових мало що виходило попереду. На 17-й хвилині чудовий шанс змарнував Фаренюк, який на добиванні після удару Сірого влучив у стійку.

На перших секундах другого тайму Іспанія подвоїла свою перевагу — після кутового відзначився Лозано. На 26-й хвилині потужним ударом під поперечину третій гол господарів оформив Сесіліо. Українці могли сквитати один м’яч, але Радевич не реалізував вихід сам на сам із голкіпером. Наприкінці зустрічі з двома небезпечними ударами Білоцерківця впорався Дідак.

Тож у підсумку синьо-жовті поступилися іспанцям й у другому спарингу, причому знову з рахунком 0:3.

Товариський матч національних збірних із футзалу

Іспанія — Україна — 3:0 (1:0)

Голи: Борха (3), Лозано (21), Сесіліо (26).

Іспанія: Ерреро — Райя, Борха, Адольфо, Сесіліо; Дідак, Ортіз, Естебан, Гомез, Солано, Лозано, Катела, Мелладо, Антоніо.

Україна: Савенко — Радевич, Малишко, Корсун, Білоцерківець; Ципун, Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин, Журба, Фаренюк, Педяш.

Попереджені: Естебан (37) — Журба (29).

19.04.2024 10:00

ЧС-2024 з футзалу: жеребкування фінального турніру заплановане на 26 травня

Федерація футболу Узбекистану повідомила, що жеребкування фінальн...

18.04.2024 11:00

ЧС-2024 з футзалу: визначилися потенційні суперники збірної України

Стали відомі ще шість учасників фінального турніру чемпіонату світу з...

16.04.2024 18:48

Збірна України з футзалу завершила турнір у Литві нічиєю з командою Франції

Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжна...

15.04.2024 20:14

Олександр Косенко: «Дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...