Збірна України з футзалу поступилася в першому поєдинку з Іспанією

Підопічні Олександра Косенка поступилися збірній Іспанії в першому виїзному товариському поєдинку, пропустивши три голи.

У рамках підготовки до фінального турніру Євро-2022 синьо-жовті вирушили на два спаринги до Іспанії. До нашої команди були викликані 14 виконавців, однак Михайло Зварич не зміг допомогти партнерам через травму. Перша зустріч проходила сьогодні в місті Логроньо.

Господарі розпочали гру, контролюючи м’яч, проте українці непогано відповідали під час своїх атак. Однак із часом оборона нашої збірної почала помилятися, а на 10-й хвилині ударом із кількох метрів Лозано відкрив рахунок. Пізніше чудову нагоду відігратися не використав Абакшин, натомість кілька разів виручати синьо-жовтих довелося Ципуну.

Другий тайм розпочався зі швидкого голу Іспанії у виконанні Сесіліо. Пізніше мав шанс забити Білоцерківець, але перекинув як голкіпера, так і ворота. Надалі гра дещо заспокоїлася, господарі створили ще кілька шансів. Наприкінці зустрічі синьо-жовті почали використовувати п’ятого польового, але забити не зуміли. Натомість на 39-й хвилині іспанці заробили дабл-пенальті, який реалізував Лозано.

Тож у першій зустрічі підопічні Олександра Косенка поступилися з рахунком 0:3. Другий поєдинок збірних відбудеться завтра в місті Альбельда-де-Ірегуа (початок — о 19.30).

Товариський матч національних збірних із футзалу

Іспанія — Україна — 3:0 (1:0)

Голи: Лозано (10, 39, дабл-пенальті), Сесіліо (21).

Іспанія: Ерреро — Ортіз, Лозано, Мелладо, Гомез; Дідак, Борха, Естебан, Солано, Райя, Адольфо, Сесіліо, Катела, Антоніо.

Україна: Ципун — Лебідь, Сірий, Абакшин, Журба; Савенко, Радевич, Малишко, Микитюк, Фаренюк, Корсун, Білоцерківець, Педяш.

Попереджені: Лозано (20), Райя (23) — Фаренюк (35).

19.04.2024 10:00

ЧС-2024 з футзалу: жеребкування фінального турніру заплановане на 26 травня

Федерація футболу Узбекистану повідомила, що жеребкування фінальн...

18.04.2024 11:00

ЧС-2024 з футзалу: визначилися потенційні суперники збірної України

Стали відомі ще шість учасників фінального турніру чемпіонату світу з...

16.04.2024 18:48

Збірна України з футзалу завершила турнір у Литві нічиєю з командою Франції

Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжна...

15.04.2024 20:14

Олександр Косенко: «Дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...