WU-19: молодіжна жіноча збірна України на останній хвилині уникла поразки в другому матчі в Лізі А Євро-2022

Молодіжна жіноча збірна України продовжила змагання у групі 1 Ліги А Євро-2022 (WU-19), фінальна частина якого відбудеться в Чехії.

У першому поєдинку турніру підопічні Валерія Паламарчука поступилися Нідерландам (1:4), а сьогодні в містечку Ассен зустрічалися із Шотландією. У першому таймі жодна з команд не змогла відкрити рахунок, а от по перерві наші суперниці на 50-й хвилині зусиллями Ейлід Адамс вийшли вперед.

Цей рахунок протримався майже до фінального свистка, але на 90-й хвилині Юлія Христюк врятувала нашу збірну від поразки — 1:1.

У наступному матчі синьо-жовті 26 жовтня зустрінуться з Австрією.

Євро-2022 (WU-19). Ліга А. Група 1

23.10.2021

Шотландія (WU-19) — Україна (WU-19) — 1:1 (0:0)

Голи: Адамс (50) — Христюк (90).

Шотландія (WU-19): Джонстон, Ковен (Лістер, 61), Маккафферті, Броадрік, Мерфі, Форсайт (Бірзе, 77), Браунінг, Гібб, Томсон (Мітчелл, 77), Адамс, Бові.

Україна (WU-19): Боклач, Котовець, Ольхова, Котик, Левченко, Семків, Христюк, Іванченко (Бєлякова, 77), Талеб, Корнацька (Тян, 46), Глущенко (Мострянська, 90+3).

Попереджена: Христюк (87).

В іншому матчі в нашій групі Австрія перемогла Нідерланди — 1:0.

Формат турніру

Перший раунд визначить, які команди піднімуться лігою вище, а які опустяться лігою нижче перед другим раундом, який відбудеться навесні 2022 року. Посів учасників перед жеребкуванням другого раунду залежатиме від того, які місця у своїх групах команди посядуть у першому раунді.

Вихід у вищу лігу

Із Ліги В до Ліги А: шість переможців груп і найкраща друга команда.

Виліт у нижчу лігу

Із Ліги А до Ліги В: сім четвертих команд у своїх групах.

Жеребкування другого раунду відбудеться наприкінці 2021 року. Сім переможців груп Ліги А за підсумками весняних матчів приєднаються до збірної Чехії у фінальній стадії, яка проходитиме з 27 червня по 9 липня 2022 року. Також відбудеться перехід команд між лігами, який буде актуальним для першого раунду ЧЄ-2022/2023.

12.04.2024 14:00

Наталія Ігнатович: «Шансів залишитися в еліті практично не було»

Із Чехії повернулася молодіжна жіноча збірна України, яка невдало вист...

09.04.2024 18:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 9 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...

06.04.2024 18:03

WU-19: молодіжна жіноча збірна України програла Чехії в другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 6 квітня в чеських Блшанах молодіжна жіноча збірна України&n...

03.04.2024 18:04

WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 3 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...