WU-19: молодіжна жіноча збірна України поступилася в першому матчі в Лізі А Євро-2022

Сьогодні молодіжна жіноча збірна України розпочала змагання у групі 1 Ліги А Євро-2022 (WU-19), фінальна частина якого відбудеться в Чехії.

Підопічні Валерія Паламарчука в містечку Ассен зустрічалися з господарем турніру — збірною Нідерландів. Уже на 14-й хвилині наші суперниці могли виходити вперед, однак не зуміли реалізувати 11-метровий. І все ж за дві хвилини до перерви Максим Снелленберг таки спрямувала м'яч у ворота українок. Попри це, останні не знітилися, й у компенсований час Яна Котик відновила рівновагу — 1:1.

А от у другому таймі перевага нідерландок стала беззаперечною. І вилилася вона у ще три забиті м'ячі. Спочатку Снелленберг оформила дубль, потім відзначилася Зіва Анрі, а крапку в зустрічі поставила Нікеє ван Дейк. Отже, 4:1 на користь нашого суперника.

У наступному матчі збірна України 23 жовтня зустрінеться із Шотландією.

Євро-2022 (WU-19). Ліга А. Група 1

20.10.2021

Нідерланди (WU-19) — Україна (WU-19) — 4:1 (1:1)

Голи: Снелленберг (43, 54), Анрі (64), ван Дейк (84) — Котик (45+1).

На 14-й хвилині Снелленберг (Нідерланди) не реалізувала пенальті.

Нідерланди (WU-19): ван дер Вал, Меєрінк (ван Остен, 46), Меєр, Кулеман, ван ден Енде (Пальяма, 57), ван дер Веєн, Хенсхен, Бюйкема, Ноордман (Анрі, 46), Снелленберг (ван Дейк, 71), Мартіна (Хюлсвіт, 86).

Україна (WU-19): Боклач, Котовець, Ольхова, Котик, Левченко (Борисюк, 85), Семків, Бєлякова (Христюк, 46), Талеб, Корнацька (Мострянська, 89), Глущенко, Тян (Іванченко, 46).

Попереджена: Бєлякова (36).

В іншому матчі в нашій групі А1 Австрія перемогла Шотландію — 1:0.

Формат турніру

Перший раунд визначить, які команди піднімуться лігою вище, а які опустяться лігою нижче перед другим раундом, який відбудеться навесні 2022 року. Посів учасників перед жеребкуванням другого раунду залежатиме від того, які місця у своїх групах команди посядуть у першому раунді.

Вихід у вищу лігу

Із Ліги В до Ліги А: шість переможців груп і найкраща друга команда.

Виліт у нижчу лігу

Із Ліги А до Ліги В: сім четвертих команд у своїх групах.

Жеребкування другого раунду відбудеться наприкінці 2021 року. Сім переможців груп Ліги А за підсумками весняних матчів приєднаються до збірної Чехії у фінальній стадії, яка проходитиме з 27 червня по 9 липня 2022 року. Також відбудеться перехід команд між лігами, який буде актуальним для першого раунду ЧЄ-2022/2023.

05.10.2023 18:12

Євро-2024 (WU-19): визначилися дати й місця проведення поєдинків молодіжної жіночої збірної України в Лізі В

Визначилися дати, час і місця проведення поєдинків відбору чемпіонату...

30.04.2022 15:00

Євро-2022 (WU-19): молодіжна жіноча збірна України визначила склад на другий етап відбору

Головний тренер молодіжної жіночої збірної України WU-19 Валерій Палам...

09.03.2021 14:01

WU-19: молодіжна жіноча збірна України потрапила до Ліги А реформованого чемпіонату Європи

У четвер, 11 березня у штаб-квартирі УЄФА пройде церемонія жеребкуванн...