Юнацька ліга УЄФА. «Шахтар» U-19 здобув вольову перемогу над «Реалом»

У третьому турі групового раунду Юнацької ліги УЄФА команда донецького «Шахтаря» U-19 здобула непросту перемогу над іспанським «Реалом».

Гірники розпочали свій виступ у Шляху Ліги чемпіонів гостьовою перемогою над «Шерифом» (5:0) та домашньою поразкою від «Інтеру» (0:1). У третьому турі юнаки «Шахтаря» на НТК ім. В. Баннікова зустрічалися з «Реалом».

Перший тайм виявився результативним. Пропустивши на 10-й хвилині, українці відігралися на 32-й. Згодом «Реал» знову вийшов уперед, проте голи Сігеєва та Гулька дозволили господарям піти на перерву з перевагою в рахунку.

У другій половині зустрічі гірники втримали цю перевагу, хоч Пузанкову й довелося кілька разів виручати свою команду. Маємо підсумкові 3:2 на користь «Шахтаря».

Наступний матч Юнацької ліги УЄФА помаранчево-чорні проведуть на виїзді проти «Реалу» 3 листопада.