U-19: юнацька збірна України з першого місця пробилася до еліт-раунду відбору Євро-2022

Навіть нічия з командою Польщі в останньому поєдинку кваліфікаційного раунду не завадила підопічним Володимира Єзерського посісти перше місце у своїй групі.

До матчу третього туру кваліфікації Євро-2022 юнацька збірна України підходила в статусі одноосібного лідера своєї групи, маючи в активі шість очок.

У поєдинку з Польщею підопічних Володимира Єзерського, аби посісти щонайменше друге місце, яке дає право на вихід до наступного раунду змагань, влаштовувала навіть мінімальна поразка. Утім, про це, як запевнив сам наставник, ніхто навіть не думав. Синьо-жовті хотіли завершити етап із максимальним показником.

Однак перший тайм зустрічі з господарями турніру став для українців холодним душем. Незважаючи на ігрову перевагу синьо-жовтих, голи забивали поляки. Так, на 12-й хвилині Букса реалізував пенальті після фолу Очеретька, а за 19 хвилин той самий Букса подвоїв перевагу господарів. 2:0.

До цього часу й фіни в паралельному матчі вже обігрували Мальту (1:0). А за таких розкладів збірна України опускалася на третє місце. І все ж під саму завісу першого тайму синьо-жовтим вдалося відіграти один м'яч. На Ярмолюку порушили правила у штрафному, і сам постраждалий реалізував 11-метровий. 2:1.

А такий рахунок уже не зовсім влаштовував поляків. Тому в другому таймі вони великими силами пішли вперед. Підопічні Володимира Єзерського намагалися відповідати швидкими контратаками.

У результаті синьо-жовтим вдалося зрівняти рахунок на 83-й хвилині. Автором голу став Удод. 2:2. Таким чином, збірна України посіла перше місце в групі й навесні 2022 року зіграє в елітному раунді відбору за право потрапити до фінальної частини чемпіонату Європи.

Кваліфікаційний раунд Євро-2022 (U-19)

Група 5

Польща (U-19) — Україна (U-19) — 2:2 (2:1)

Голи: Букса (12, з пенальті, 31) — Ярмолюк (45+2, з пенальті), Удод (83).

Польща (U-19): Ойжинський, Мосур (к), Ковальський, Ліпп, Нейгебауер (Урбанський, 86), Буковський (Кисель, 86), Палаж, Марцик, Букса (Влодарчик, 56), Форнальчик (Старзунський, 80), Ленговський.

Україна (U-19): Твардовський, Козік, Удод, Мампассі, Булеза (Фаруна, 82), Очеретько (к), Лосенко (Яцик, 46), Ярмолюк (Хромей, 90+3), Волошин, Шостак (Малиш, 82), Горбач (Микитишин, 68).

Попереджені: Форнальчик (17) — Мампассі (4), Удод (38).

0

Володарі двох перших місць у 13-ти квартетах та найкраща збірна серед тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першими та другими командами, приєднаються до Португалії в еліт-раунді кваліфікації.

Там виступатимуть 28 збірних, розподілених на сім груп, переможці яких на Євро-2022 складуть компанію господарю форуму — Словаччині.

02.07.2022 00:34

Євро-2022 (U-19). Збірна Англії удруге стала чемпіоном Європи у цій віковій категорії

У Словаччині завершилася фінальна частина першості Європи-2022 (U-19)....

01.06.2022 19:59

Євро-2022 (U-19): юнацька збірна України стартувала в еліт-раунді відбору з перемоги над Норвегією

Підопічні Володимира Єзерського успішно розпочали боротьбу в еліт-раун...

28.04.2022 14:27

Євро-2022 (U-19): юнацька збірна України дізналася потенційних суперників у фінальному турнірі

Відбулося жеребкування фінального турніру Євро-2022 серед команд U-19...

20.01.2022 18:36

U-19: юнацька збірна України розпочне 2022 рік із березневого іспиту в Нідерландах

Наприкінці березня підопічні Володимира Єзерського в елітному раунді ч...