Збірна України з футзалу взяла впевнений реванш у Румунії в товариському матчі

Збірна України з футзалу провела другий із двох запланованих товариських матчів у рамках підготовки до фінального турніру Євро-2022

Учора в першому спарингу синьо-жовті поступилися румунам із рахунком 1:2. Сьогодні на нашу команду очікував другий поєдинок на паркеті Multisport Hall Bistrita​ в Бистриці.

Перший тайм пройшов за відчутної переваги українців. Уже до 8-ї хвилини підопічні Олександра Косенка вели у два м’ячі — Фаренюк та Лебідь скористалися помилками суперників перед власними воротами. Згодом Зварич після чудового розіграшу кутового збільшив перевагу синьо-жовтих. Румуни у стартову 20-хвилинку створили кілька моментів, проте на висоті був Войтович.

У другому таймі наша команда мала чимало гольових шансів, але голкіпер румунської збірної Григораш грав надійно. Проте й він не зумів виручити на 38-й хвилині, коли з гострого кута влучно пробив Лебідь. Водночас опонентам так і не вдалося переграти наших воротарів.

Тож у другому спарингу українці перемогли з рахунком 4:0. На цьому вересневий етап підготовки синьо-жовтих завершено.

Товариський матч національних збірних із футзалу

Румунія — Україна — 0:4 (0:3)

Голи: Фаренюк (6), Лебідь (8, 38), Зварич (15).

Румунія: Лунгу — Панзару, Тамаш, Річард, Барна; Григораш, Пауло Феррейра, Балінт, Крішан, Дуда, Лепедату, Чиреш.

Україна: Войтович — Радевич, Зварич, Малишко, Фаренюк; Савенко, Микитюк, Абакшин, Цілик, Лебідь, Чернявський, Сірий, Журба, Педяш.

Попереджені: Пауло Феррейра (9), Дуда (20) — Зварич (19), Журба (32), Чернявський (40).

12.02.2022 13:01

Український голкіпер Кирило Ципун увійшов до символічної збірної найкращих гравців Євро-2022 з футзалу

Голкіпер збірної України Кирило Ципун увійшов до символічної збірної н...

09.02.2022 18:15