Збірна України з футзалу поступилася в товариському матчі команді Румунії

Сьогодні збірна України з футзалу провела перший із двох запланованих товариських матчів у рамках підготовки до фінального турніру Євро-2022.

На паркеті Multisport Hall Bistrita​ в Бистриці підопічні Олександра Косенка зустрілися з командою Румунії. Наша збірна чудово розпочала поєдинок, і вже на 2-й хвилині Євген Сірий вивів синьо-жовтих уперед. Щоправда, за 10 хвилин румуни зуміли відігратися зусиллями Кедеї Барни — 1:1.

Під кінець першого тайму в наші ворота було призначено 10-метровий. Однак наш голкіпер Кирило Ципун відбив удар, а потім ще й упорався з добиванням.

Другий тайм українці розпочали дуже потужно й весь час штурмували ворота суперника. Однак вони й марнували виходи сам на сам, і не влучали з убивчих позицій. На 21-й хвилині господарів врятувала ще й поперечина. А от чи не єдина контратака румунів завершилася голом Барни, який оформив дубль.

За три хвилини, що залишалися до фінального свистка, тренери збірної України зняли воротаря, однак наші суперники втрималися й перемогли 2:1.

Товариський матч національних збірних із футзалу

Румунія — Україна — 2:1 (1:1)

Голи: Барна (12, 37) — Сірий (2).

Румунія: Григораш — Панзару, Річард, Тамаш, Іштван; Лунгу, Барна, Балінт, Дуда, Лепедату, Пауло Феррейра, Шабольц, Чиреш, Крішан.

Україна: Ципун — Сірий, Чернявський, Журба, Педяш; Савенко, Малишко, Зварич, Микитюк, Лебідь, Абакшин, Фаренюк, Радевич, Цілик.

Другий товариський поєдинок між збірними Румунії та України відбудеться на тому самому майданчику завтра, 26 вересня (початок — о 18.00).

19.04.2024 10:00

ЧС-2024 з футзалу: жеребкування фінального турніру заплановане на 26 травня

Федерація футболу Узбекистану повідомила, що жеребкування фінальн...

18.04.2024 11:00

ЧС-2024 з футзалу: визначилися потенційні суперники збірної України

Стали відомі ще шість учасників фінального турніру чемпіонату світу з...

16.04.2024 18:48

Збірна України з футзалу завершила турнір у Литві нічиєю з командою Франції

Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжна...

15.04.2024 20:14

Олександр Косенко: «Дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...