Vbet Ліга. «Динамо» та «Шахтар» після Ліги чемпіонів здобули перемоги із сухим рахунком

Українські клуби-учасники групового турніру Ліги чемпіонів сьогодні проводили чергові матчі внутрішнього календаря після міжнародних випробувань.

Тренер «Шахтаря» Роберто де Дзербі після невдачі в Тирасполі застосував у грі з «Маріуполем» масштабну ротацію. У стартовому складі гірників порівняно зі згаданим поєдинком відбулося відразу вісім змін. Донеччани не мали проблем у матчі, який через ремонт стадіону в Маріуполі проходив у Ковалівці. У воротах номінальних господарів побувало п’ять м’ячів без відповіді. Дебютними голами за помаранчево-чорних відзначилися Сікан та Мудрик, а Конопля віддав три асисти.

Фото shakhtar.com

У складі «Шахтаря» на поле виходили футболісти, викликані на жовтневий збір національної команди України: Пятов, Корнієнко (гольовий пас), Степаненко (замінений на 58-й хвилині), Сікан (гол).

Мірча Луческу на гру з «Олександрією» порівняно з поєдинком проти «Бенфіки» змінив у складі «Динамо» всього трьох гравців. У тому числі повернувся до старту Бущан, який зіграв уперше після одужання. Попри численні гольові моменти, які створили кияни, вони були близькі до втрати очок. Чудовий матч провів голкіпер «Олександрії» Білик, який творив дива у воротах. Але в компенсований час Рибалка сфолив проти Гармаша, а Циганков реалізував 11-метровий. 1:0.

За «Динамо» грали футболісти, які отримали виклик на жовтневий збір національної збірної: Забарний, Миколенко, Сидорчук (замінений на 77-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 68-й хвилині), Циганков (гол), Буяльський (жовта картка, замінений на 90+10-й хвилині).

Що ж до інших матчів, то «Колос» здобув першу перемогу під керівництвом Сергія Кузнецова, обігравши на виїзді «Інгулець». На настрій ковалівців не вплинув навіть не реалізований в дебюті пенальті (Петров програв дуель Гальчуку). «Дніпро-1» здобув мінімальну звитягу над «Вересом», перервавши переможну серію рівнян із трьох поєдинків. Єдиний м’яч дніпряни провели в більшості — пряму червону картку отримав Сергійчук. Форвард збірної України Довбик відіграв за «Дніпро-1» весь матч.