Збірна України з пляжного футболу побореться за сьоме місце в Суперфіналі Євроліги-2021

Збірна України з пляжного футболу провела свій останній поєдинок у груповому раунді Суперфіналу Євроліги-2021, що триває в португальському містечку Фігейра-да-Фош.

Після поразок у перших двох матчах від Португалії (5:7) та Італії (3:5) сьогодні підопічні Миколи Костенка зустрічалися зі збірною Швейцарії.

Початок поєдинку був приголомшливим для синьо-жовтих. На 1-й хвилині Станкович відкрив рахунок, потім автоголом відзначився Юрій Щериця, та ще й отримав червону картку Андрій Пашко. Однак українці не знітилися й до кінця першого періоду відігралися зусиллями Олега Зборовського та Андрія Борсука.

На жаль, у другій 12-хвилинці швейцарці були явно кращими. Голи Станковича та Борера (дубль) наша команда не компенсувала забитим м'ячем Олега Зборовського.

У третьому періоді на два м'ячі суперника синьо-жовті відповіли трьома, але цього виявилося недостатньо, щоб врятувати поєдинок. Фінальний свисток зафіксував результат матчу — 7:6 на користь Швейцарії.

У підсумку підопічні Миколи Костенка посіли четверте місце у групі 2 і тепер будуть боротися в плей-офф за сьоме місце. Нашим суперником буде збірна Польщі.

Суперфінал Євроліги-2021. Група 2

Швейцарія — Україна — 7:6

Голи: Станкович (1, 14, 35), Щериця (1, автогол), Борер (14, 24), Ходель (32) — Зборовський (2, 13) А. Борсук (8), І. Борсук (30), Щериця (33), Войтенко (36).

Україна: Гладченко, Неруш, І. Борсук, А. Борсук, Зборовський, Войтенко, Корнійчук, Щериця, Пашко, Заворотний, Медвідь, Войток.

Вилучені: Пашко (1), Зборовський (24).

В іншому поєдинку у групі 2 сьогодні збірна Португалії здолала Італію з рахунком 6:3 і стала переможцем нашої групи.

Група 1. Іспанія — Польща — 5:2

Група 1. РФС — Білорусь — 5:5 (2:4, пен.)

Група 2. Португалія — Швейцарія — 3:2

11.09.2021

Група 2. Швейцарія — Україна — 7:6

Група 1.  Білорусь — Польща — 3:1

Група 2. Португалія — Італія — 6:3

Група 1. РФС — Іспанія — 5:6

12 вересня переможці груп зіграють між собою у фіналі Євроліги-2021. Володарі інших місць будуть визначені у стикових поєдинках між збірними, що посіли відповідні місця у своїх четвірках. Збірна України зіграє з Польщею о 10.45 за київським часом.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00