Збірна України з пляжного футболу поступилася в першому матчі Суперфіналу Євроліги-2021

Сьогодні збірна України з пляжного футболу провела свій перший поєдинок у Суперфіналі Євроліги-2021, що проходить у португальському містечку Фігейра-да-Фош.

Підопічні Миколи Костенка зустрічалися з командою, що посідає друге місце у світовому рейтингу, збірною Португалії. Перший період у матчі залишився за господарями змагань, які вийшли вперед зусиллями Джордана.

Друга 12-хвилинка вийшла напрочуд результативною. У ній українці та португальці забили один одному по чотири м'ячі, і перед останнім періодом підопічні Маріо Нарсізо були попереду — 5:4. У третьому періоді команди спочатку обмінялися голами, а на останніх секундах португальці поставили крапку — 7:5 на їхню користь.

Завтра синьо-жовті у другому своєму поєдинку Суперфіналу Євроліги зіграють зі Швейцарією.

Суперфінал Євроліги-2021. Група 2

Україна — Португалія — 5:7

Голи: Войтенко (16), Корнійчук (20), Щериця (20, з пенальті, 34), Пашко (23) — Джордан (1, 16, з пенальті, 36), Мартінс (15, 24, 27), Сантуш (22).

Україна: Гладченко, Неруш, І. Борсук, А. Борсук, Зборовський, Войтенко, Корнійчук, Щериця, Пашко, Заворотний, Медвідь, Войток.

Вилучені: Гладченко (9), Щериця (36).

В іншому поєдинку в нашій групі збірна Італії впевнено переграла Швейцарію — 7:3.

Наведено київський час.

12 вересня переможці груп зіграють між собою у фіналі Євроліги-2021. Володарі інших місць будуть визначені у стикових поєдинках між збірними, що посіли відповідні місця у своїх четвірках. Час початку матчів наразі ще невідомий.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...