Тренер збірної Казахстану Талгат Байсуфінов: «Гол на 2-й хвилині нас збентежив, і ми довго приходили до тями»

У своєму четвертому поєдинку відбору ЧС-2022 збірна України на «Астана-Арені» зіграла внічию з командою Казахстану з рахунком 2:2. Наставник казахстанців Талгат Байсуфінов поділився своїми враженнями від матчу.

«Початок був для нас невдалим, хоч я й говорив гравцям перед матчем про те, що заміна головного тренера збірної України буде для нас дуже великою проблемою. Встигне він поставити гру своїй команді чи ні, ми зрозуміти не зможемо. Тому на перший план буде виходити індивідуальна майстерність наших суперників. Так і сталося.

У зв'язку із цим гол на 2-й хвилині нас збентежив. Переживав і Стас Покатілов, і ми змушені були дуже довго приходити до тями. Але десь хвилині на 30-й і лідери суперника просіли, і ми почали виконувати ігровий план. Тобто при швидкій контратаці прийняти правильне рішення, оцінити ситуацію і просунутися вперед. Ні — м'яч під контроль і готувати плановий наступ. Уже в перерві ми ці моменти підкоригували, і в другому таймі я не скажу, що геть усе перевернули, але почали грати, як планували», — сказав Талгат Байсуфінов.

30.12.2022 14:15

2022: підсумки року для національної збірної України

У рік, що минає, національна збірна України грала лише протягом двох м...

18.12.2022 20:03

ЧС-2022. Збірна Аргентини стала чемпіоном світу втретє у своїй історії

Сьогодні у фіналі чемпіонату світу-2022, який проходив у Катарі, зустр...

04.12.2022 22:56

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії вийшла до чвертьфіналу ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, пере...

29.11.2022 23:05

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії вийшла до 1/8 фіналу світової першості в Катарі

Підопічні Гарета Саутгейта, які є суперниками українців у кваліфікації...