Прем’єр-ліга. Драматична перемога «Динамо» над «Зорею», розгромний успіх «Ворскли»

У неділю київське «Динамо» в центральному матчі 3-го туру здобуло перемогу над луганською «Зорею».

Кияни прибули до Запоріжжя без Попова, який отримав травму в поєдинку з «Вересом» (4:0). Також був відсутній головний тренер «Динамо» Мірча Луческу, якому лікарі порекомендували залишитися вдома.

Після невеликої розвідки від команд на початку зустрічі біло-сині відкрили рахунок: Шапаренко подав кутовий, а Сирота оформив свій дебютний м’яч за команду. Також у першому таймі варто відзначити моменти Громова та Буяльського.

«Зоря» мала чудовий шанс відігратися на 67-й хвилині, але Кочергін із вигідної позиції пробив мимо. Після цього «Динамо» заробило пенальті, однак Шевченко парирував 11-метровий де Пени. Незабаром уже луганці здобули право на «точку», проте Фаворов влучив у стійку.

Остаточно доля поєдинку вирішилася на 80-й хвилині, коли Буяльський із передачі Миколенка завдав точного удару з меж штрафного. У компенсований час знову після виходу на заміну забив джокер Віктора Скрипника Фрімпонг, однак у «Зорі» не залишилося часу на те, аби спробувати відігратися. Тож чинні чемпіони здобули перемогу над непростим суперником.

На поле у складі «Динамо» виходили гравці збірної України, що брали участь у Євро-2020: Бущан (жовта картка), Забарний, Миколенко (гольовий пас), Сидорчук, Шапаренко (гольовий пас, жовта картка), Циганков (замінений на 69-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 69-й хвилині), Тимчик (вийшов за заміну на 69-й хвилині).

Після вильоту із Ліги конференцій продовжує набирати очки «Ворскла». У минулому турі підопічні Юрія Максимова обіграли «Рух» (2:0), а тепер розгромили його сусідів зі «Львова». Уже на 3-й хвилині потужним ударом відзначився Кане, незабаром скористався помилкою суперників Тілль. Пізніше люксембуржець двічі асистував Степанюку, в активі якого тепер чотири голи в чемпіонаті. Наприкінці зустрічі львів’яни розмочили рахунок.

3 тур

06.08.2021

«Металіст 1925» — «Чорноморець» — 3:2 (1:2)

07.08.2021

«Рух» — «Верес» — 2:1 (2:1)

«Шахтар» — «Олександрія» — 1:2 (1:2)

«Дніпро-1» — «Маріуполь» — 2:1 (2:0)

08.08.2021

«Зоря» — «Динамо» — 1:2 (0:1)

Голи: Фрімпонг (90+4) — Сирота (17), Буяльський (80).

На 70-й хвилині де Пена («Д») не реалізував пенальті.

На 76-й хвилині Фаворов («З») не реалізував пенальті.

«Ворскла» — «Львів» — 4:1 (3:0)

Голи: Кане (3), Тілль (11), Степанюк (38, 70) — Довгий (86).

01.05.2024 13:22

Жереб допоміг призначити арбітрів на матчі 27-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

30.04.2024 13:50

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 5-го та 12-го турів Vbet Ліги-2023/2024

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування