Прем’єр-ліга. «Шахтар» уперше програв за де Дзербі, Довбик приніс перемогу «Дніпру-1»

У суботу в рамках 3-го туру української Прем’єр-ліги відбулися три матчі. Основну увагу було прикуто до донецького «Шахтаря», який після повернення з Бельгії зустрічався з «Олександрією».

Гірники за Роберто де Дзербі здобули три перемоги поспіль, у тому числі обіграли «Генк» у Лізі чемпіонів (2:1). Порівняно з єврокубковим матчем наставник «Шахтаря» зробив одразу шість змін. Зазначимо, що на лівому фланзі атаки травмованого Соломона підміняв 20-річний Мудрик.

Проблеми в донеччан розпочалися одразу ж — на 6-й хвилині Третьяков успішно замкнув простріл Цурікова. «Шахтар» відігрався у схожій манері — Корнієнко відзначився з передачі Додо. Проте в середині першого тайму «Олександрія» знову вийшла вперед після влучного пострілу Ковальця з розвороту з меж штрафного майданчика. Гірники могли відігратися ще до перерви, створили кілька моментів, зокрема, у поперечину після кутового пробив Степаненко.

У другій половині зустрічі олександрійці грали від оборони, тоді як помаранчево-чорні ніяк не могли реалізувати свою перевагу. У підсумку рахунок не змінився, тож донеччани зазнали першої поразки за де Дзербі.

На поле у складі «Шахтаря» виходили гравці збірної України, що брали участь у Євро-2020: Трубін, Матвієнко, Степаненко, Марлос (замінений на 62-й хвилині), Судаков (вийшов на заміну на 46-й хвилині).

Фото scdnipro1.com.ua

Продовжує показувати впевнену гру «Дніпро-1». Підопічні Ігора Йовичевича в поєдинку з «Маріуполем» із перших хвилин володіли ініціативою. Спершу Назаренко поцілив у поперечину, а на 15-й хвилині рахунок відкрив Довбик після подачі кутового та скидки від партнера. Пізніше Артем віддав результативний пас на Назаренка, який обіграв візаві та влучно пробив у дальній кут.

У другому таймі дніпряни могли збільшити свою перевагу, однак забити вдалося «Маріуполю» — на 77-й хвилині відзначився В’юнник. Проте невдовзі вилучення Драмбаєва поховало надії азовців на камбек.

Нападник збірної України Довбик відіграв за «Дніпро-1» 90 хвилин, забив гол та віддав результативну передачу.

У ще одному суботньому поєдинку «Рух» здобув першу перемогу під керівництвом Леоніда Кучука, який цього тижня змінив на тренерській посаді Івана Федика. Львів’яни швидко оформили комфортну перевагу завдяки голам Борячука та Климчука, а потім Михайло Шестаков класним ударом у «дев’ятку» відіграв один м’яч. Проте у другій 45-хилинці рахунок не змінився.

3 тур

06.08.2021

«Металіст 1925» — «Чорноморець» — 3:2 (1:2)

07.08.2021

«Рух» — «Верес» — 2:1 (2:1)

Голи: Борячук (6), Климчук (10) — М. Шестаков (40).

«Шахтар» — «Олександрія» — 1:2 (1:2)

Голи: Корнієнко (15) — Третьяков (6), Ковалець (21).

«Дніпро-1» — «Маріуполь» — 2:1 (2:0)

Голи: Довбик (15), Назаренко (30) — В’юнник (77).

На 81-й хвилині вилучений Драмбаєв («М»).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32