ДЮФЛУ: визначено склад груп першої ліги в категоріях U-15 та U-17 сезону-2021/2022

Дирекція ДЮФЛУ затвердила склад груп чемпіонату України серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону-2021/2022 в першій лізі.

Перша ліга

(вікові категорії — U-17/U-15)

Група 1

  1. «Луганщина» (Кремінна)
  2. КДЮСШ «Суми» (Суми)
  3. ФК «Мрія-Норвен» (Куп’янськ)
  4. ДЮСШ «Люботин»
  5. «Арсенал» (Харків)
  6. ХТЗ (Харків)
  7. Коледж ім. С. Бубки (Бахмут)
  8. ФК «Легіон» (Бахмут)
  9. ДЮСШ «Юність» (Лозова)
  10. КДЮСШ-5 (Харків)

Група 2

  1. ДЮСШ-2 «Дніпро» (Дніпро)
  2. ДЮСШ-7 «Океан» (Дніпро)
  3. Академія Ротаня і Зозулі (Дніпро)
  4. ДЮСШ ім. І. Горпинка (Полтава)
  5. «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)
  6. «Восток» (Харків)
  7. «Арена» (Харків)
  8. «Динамо» (Харків)
  9. НФК «Дніпро» (Дніпро)
  10. ДЮСШ «Новомосковськ» 

Група 3

  1. ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг)
  2. «Дизеліст» (Токмак)
  3. ДЮСШ «Бердянськ» 
  4. «Спартак» (Мелітополь)
  5. «Аякс-Металург» (Запоріжжя)
  6. СДЮСШОР «Металург» (Запоріжжя)
  7. «Інгулець» (Петрове)
  8. КЗ КДЮСШ «Олімпія-Азовсталь» (Маріуполь)
  9. ФОК «Титан» (Запоріжжя)
  10. «Інгулець-2» (Петрове)

Група 4

  1. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)
  2. ФК «Янтарний» (Янтарний)
  3. «Покрова» (Львів)
  4. «Динамо» (Львів)
  5. КЗ КДЮСШ «Карпати» (Львів)
  6. «Галичина» (Львів)
  7. ФК «Вараш» (Вараш)
  8. ДЮСШ-2 (Луцьк)
  9. «Шахтар» (Нововолинськ)
  10. ЛФК «Адреналін» (Луцьк)

Група 5

  1. ДЮСШ-АІК (Чуднів)
  2. ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ)
  3. ФК «Калуш» (Калуш)
  4. ТОДЮСШ (Копичинці)
  5. ДЮСШ-1 (Хмельницький)
  6. «Спарта» (Чернівці)
  7. ФСК «Чернівці» (Чернівці)
  8. БЛІСП-КДЮСШ (Березне)
  9. КДЮСШ ППО ХАЕС (Нетішин)
  10. «Єврошпон-Смига» (Смига)

Група 6

  1. ДЮСШ-3 (Миколаїв)
  2. ДЮСШ-9 «Атлетик» (Одеса)
  3. ФК «Отрада» (Одеса)
  4. ДЮСШ «Ізмаїл» (Ізмаїл)
  5. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса)
  6. «Освіта» (Херсон)
  7. ДЮСШ «Херсон» (Херсон)
  8. СК «Таїрове» (Таїровська ОТГ)
  9. ДСК «Чорноморець 2018» (Одеса)
  10. ДЮСШ «Таврія» (Нова Каховка)

Група 7

  1. ДФК «Брацлав Юніор» (Брацлав)
  2. КОДЮСШ (Щасливе)
  3. «Любомир» (Ставище)
  4. «Зміна» (Біла Церква)
  5. ФСК «Форвард» (Васильків)
  6. ДЮСШ-1 «Київ» (Київ)
  7. «Ніка» (Київ)
  8. «Лівий берег» (Київ)
  9. СК-Вертикаль-ДЮСШ «Обухів» (Обухів)
  10. «Зоря-Академія» (Білозір'я)

Група 8

  1. ФК «Мал» (Коростень)
  2. ДЮСШ «Бердичів» 
  3. ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
  4. ДЮСШ «Прилуки» 
  5. «Спарта-Київ» (Київ)
  6. «Чайка» (Вишгород)
  7. «Єдність» (Київ)
  8. КДЮСШ-14 (Київ)
  9. ДЮСШ-21 (Київ)
  10. МФК «Бровари» (Бровари)

Загалом — 80 клубів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
05.08.2021 10:25

ДЮФЛУ: визначено склад груп першої ліги в категорії U-19 сезону-2021/2022

Дирекція ДЮФЛУ затвердила склад груп чемпіонату України серед команд д...

Підписатися на новини