Прем’єр-ліга: лідерство «Шахтаря», «Колос» піднявся на друге місце

У двох матчах другого туру УПЛ, що відбулися сьогодні, брали участь «Шахтар» та «Колос» — клуби, які наступного тижня візьмуть старт в єврокубках поточного сезону.

Для нового головного тренера «Шахтаря» Роберто де Дзербі гра з ФК «Львів» стала дебютною виїзною з помаранчево-чорними. Створювати гольові моменти в першому таймі в гірників виходило доволі натужно, і вирішити долю матчу на свою користь їм вдалося по перерві насамперед завдяки якісній лаві запасних.

Марлос, який вийшов на заміну, створив момент для Траоре (другий забитий м’яч новачка у другому матчі за донеччан), а потім гол організували відразу три джокери — Педріньо, Ісмаїлі та Дентиньо. Той-таки Педріньо в компенсований час ще й оформив свій дебютний гол за помаранчево-чорних. Гірники взяли реванш у «Львова» за поразку в минулому чемпіонаті (2:3).

У складі «Шахтаря» на поле виходили футболісти збірної України, які брали участь в Євро-2020: Трубін, Матвієнко, Степаненко, Марлос (вийшов на заміну на 64-й хвилині, гольовий пас).

У Ковалівці в матчі з «Колосом» футболісти «Металіста 1925», які дебютували у Прем’єр-лізі з ефектної перемоги над «Рухом», не зуміли розвинути успіх та привітати свого тренера Валерія Кривенцова з днем народження, який він святкуватиме завтра. Мінімальну перемогу господарям приніс гол Дениса Костишина. Таким чином, «Колос» піднявся на друге місце, а одноосібним лідером поки є «Шахтар».