Прем’єр-ліга. «Шахтар» поступився «Львову» й дозволив «Динамо» відірватися на сім очок

Завдяки перемозі над «Рухом» із розгромним рахунком і поразці головного переслідувача біло-сині мають відтепер комфортний відрив у турнірній таблиці.

Здавалося, поєдинок зі «Львовом», який перед звітним туром посідав останнє місце, не віщував гірникам особливих проблем. Гра відбувалася в Харкові на ОСК «Металіст», який ще не так давно слугував помаранчево-чорним домашньою ареною, до того ж львів’яни підходили до матчу з трьома поспіль поразками в попередніх турах.

Але зустріч з аутсайдером перетворилася для донеччан на фіаско. У дебюті гри Мораес втратив дві нагоди відкрити рахунок, натомість Альваро не був таким марнотратним. Бразильський легіонер «Львова» втік від Додо та, відгукнувшись на пас Шини, переграв Трубіна. За час, що залишався в першому таймі, «Шахтар» влаштував облогу воріт суперника, але зміг тільки зрівняти рахунок. Соломон відзначився чудовим обвідним ударом після пасу Марлоса.

Фото shakhtar.com

Після перерви Нич із передачі Чир’яка вівів номінальних господарів уперед, але Соломон завершив свій прохід ще одним влучним ударом, знову зробивши рахунок нічийним. Та останнє слово залишилося за львів’янами. Шина увірвався до штрафного майданчика гірників та змусив Трубіна сфолити, а потім сам реалізував пенальті. 3:2.

У матчі взяли участь футболісти «Шахтаря», викликані на березневий збір національної команди України: Трубін (жовта картка), Кривцов, Матвієнко, Марлос (гольовий пас), Мораес (жовта картка), Коноплянка (вийшов на заміну на 78-й хвилині).

«Динамо» на НСК «Олімпійський» зустрічалося з іншою львівською командою — «Рухом». Кияни мали значну перевагу, але в першому таймі не реалізували 11-метровий — де Пена програв дуель Бандурі. А от після перерви біло-сині відзначилися тричі, оформивши розгром. Караваєв відкрив лік своїм голам за «Динамо», відразу записавши до активу дубль. Ще один гол — на рахунку Сідклея.

У складі «Динамо» на поле виходили гравці, викликані Андрієм Шевченком до збірної України: Бущан, Миколенко (два гольові паси), Забарний, Сидорчук (жовта картка), Шапаренко (замінений на 81-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 46-й хвилині, два голи), Шепелєв (вийшов на заміну на 60-й хвилині).

В інших матчах «Зоря» в Ковалівці поступилася «Колосу» та втратила шанс наблизитися в таблиці до «Шахтаря». Натомість команда Руслана Костишина завдяки двом перемогам поспіль підтягнулася до колективів, які ведуть боротьбу за квитки до єврокубків. А в кіровоградському дербі «Інгулець» здолав «Олександрію», здобувши другу перемогу поспіль. Вирішення турнірного завдання для команди Володимира Шарана, яка веде боротьбу за путівку до Європи, значно ускладнилося.

«Львів» — «Шахтар» — 3:2 (1:1)

Голи: Альваро (24), Нич (48), Шина (73, з пенальті) — Соломон (30, 56).

«Динамо» — «Рух» — 3:0 (0:0)

Голи: Караваєв (59, 90+1), Сідклей (86).

На 10-й хвилині де Пена («Д») не реалізував пенальті.

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32