Артем Довбик: «Лише за рахунок згуртованості та бійцівських якостей ми можемо перемогти Англію»

Нападник національної збірної України Артем Довбик поділився очікуваннями від поєдинку з Англією у чвертьфіналі Євро-2020.

Автор переможного голу у ворота Швеції (2:1) разом із командою готується до протистояння з Англією. Напередодні чвертьфіналу Артем Довбик згадав попередній матч та оцінив силу наступного суперника.

«Лише за певний час почав розуміти, що відбулося. Усе нормально, прокинувся, ми розпочали підготовку до збірної Англії. У моєму житті після голу у ворота Швеції нічого особливо не змінилося.

Англія — одна з найсильніших збірних не лише Європи, а й світу. Там зібрані кращі гравці із кращої ліги. Лише за рахунок згуртованості та бійцівських якостей ми можемо обіграти таку збірну. Будемо старатися, віддавати всі сили на футбольному полі. Найголовніше — результат та самовіддача всієї команди», — вважає Довбик.

24.07.2021 12:05

Капітани збірної України: за час Євро-2020 Ярмоленко обійшов Шовковського та Калитвинцева

П’ять матчів Євро-2020, в яких атакувальний півзахисник збірної...

22.07.2021 11:05

Євро-2020. Роман Яремчук — у топ-10 гравців, що найчастіше на турнірі влучали в площину воріт суперників

Нападник збірної України Роман Яремчук розділив із бельгійцем Ромелу Л...

21.07.2021 15:00

Збірна України на Євро-2020: офіційні дані матчів, доробок гравців

На Євро-2020 збірна України вперше в історії виступів на чемпіонатах Є...

21.07.2021 11:03