Артем Довбик: «Важка ситуація, адже не все залежить від нас. Ми перебуваємо в режимі очікування»

У черговій прес-конференції, що відбулася сьогодні в Українському медіацентрі в Бухаресті, узяли участь гравці національної збірної Євген Макаренко та Артем Довбик.

Наводимо відповіді на запитання Артема Довбика.

— Як гравець ви, напевно, звикли до таких навантажень, але зараз ви повинні чекати на результати інших матчів. Як ви почуваєтеся в ситуації такої невизначеності?

— Звісно, це важка ситуація, адже не все залежить від нас. Ми перебуваємо в режимі очікування. Шанс визначити свою долю самостійно ми втратили. Загалом непросто це переживати.

— Ви з Макаренком на турнірі не зіграли ще жодної хвилини. Вам зараз важче через те, що ви не мали змоги допомогти команді на полі, чи навпаки?

— Ми зараз в якості таких гравців, які повинні будь-якої миті бути готовими допомогти команді, вийти на поле. Ми виконуємо ту саму роботу, що й уся команда.

— Позавчора у вас був день народження. Чого побажала вам команда та як привітали друзі й близькі?

— На ранковому тренуванні всі привітали мене, але святкування відклали на вечір, оскільки попереду була важлива гра. Утім, увечері зі святкуванням не склалося… Наступного дня мене привітали під час обіду з тортом, як зазвичай.

Близькі та друзі — усі привітали, так і пройшов цей день.

— Як ви зараз почуваєтеся фізично та як змінився тренувальний процес після поєдинку з Австрією?

— Тренувальний процес не змінився, оскільки після матчу з австрійцями минув усього один день. Усі гравці виконали на зборі всю заплановану роботу, тому мають почуватися добре. Зрештою, так і є, усі почуваються нормально.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
01.07.2021 13:10

Національні рекорди Артема Довбика на стадіоні в Глазго

Форвард збірної України Артем Довбик в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 прот...

01.03.2018 13:05

Нападники для збірної України. Реєстр перед березневим тестом

Минулого року головний тренер збірної України Андрій Шевченко декілька...

Підписатися на новини