Збірна України з пляжного футболу здобула перемогу у другому матчі відбору ЧС-2021

Збірна України з пляжного футболу в португальському Назаре здобула другу перемогу у кваліфікаційному турнірі чемпіонату світу 2021 року.

Після успішного дебютного матчу проти Туреччини (7:5) сьогодні підопічні Миколи Костенка у своєму другому поєдинку змагань зустрічалися з Казахстаном.

На відміну від вчорашнього жорсткого протистояння з турками, ця зустріч пройшла за великої переваги синьо-жовтих. Уже в першому періоді влучні удари Щериці, Гладченка та Войтенка забезпечили нашій команді комфортну перевагу — 3:0.

У другій 12-хвилинці Зборовський і Сіренко довели перевагу українців до п'яти мячів, а у третій Глуцький — до шести. Усе, на що спромоглися казахстанці, це забити гол престижу. 6:1 — упевнена перемога збірної України.

У другому поєдинку нашої групи А Португалія перемогла Туреччину — 4:2, що дозволило Україні достроково забезпечити собі участь у чвертьфіналі.

ЧС-2021. Відбірний турнір. Група А

Україна — Казахстан — 6:1

Голи: Щериця (2), Гладченко (9), Войтенко (10), Зборовський (14), Сіренко (21), Глуцький (30) — Перевьортов (34).

Україна: Неруш, Гладченко, Сабатюк, Сіренко, Заворотний, І. Борсук, Зборовський, Пачев, Войток, Корнійчук, Щериця, Пашко, Макеєв, Медвідь, Войтенко, Глуцький.

І В ВО ВП ПП ПО П М О
1  Україна  2 2 0 0 0 0 0 13—6 6
2  Португалія 2 2 0 0 0 0 0 11—5 6
3  Туреччина 2 0 0 0 0 0 2 7—11 0
4  Казахстан 2 0 0 0 0 0 2 4—13 0

23.06. Португалія — Україна (18.45)

Нагадаємо, що українцям 25 червня потрібно перемогти у чвертьфінальному поєдинку з однією з двох кращих команд групи D (Швейцарія, Франція, Азербайджан, Естонія). Чотири півфіналісти відбірного турніру отримають перепустки на ЧС-2021.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00