Збірна України з пляжного футболу розпочала відбір ЧС-2021 із перемоги над Туреччиною

Збірна України з пляжного футболу вдало стартувала у кваліфікаційному турнірі чемпіонату світу 2021 року в португальському Назаре.

У своєму дебютному матчі групового етапу у квартеті А підопічні Микола Костенка зустрічалися з Туреччиною. Синьо-жовті дуже вдало провели перший період, відповівши на гол Єсілірмака трьома забитими м'ячами Щериці, Медвідя та Зборовського.

У другій 12-хвилинці спочатку Єсілірмак і Зборовський оформили дублі, а потім Терзіоглу скоротив відставання турків до одного м'яча — 4:3.

У третьому періоді наш суперник двічі відновлював рівновагу у матчі, однак усе ж зусиллями Борсука, Медвідя та Зборовського, на рахунку якого хет-трик, українці здобули вкрай важливу перемогу — 7:5.

Другий поєдинок нашої групи А, в якому зустрічаються збірні Португалії та Казахстану, завершиться пізніше.

ЧС-2021. Відбірний турнір. Група А. 1 тур

Україна — Туреччина — 7:5

Голи: Щериця (8), Медвідь (10, 33), Зборовський (11, 16, 30), І. Борсук (29) — Єсілірмак (8, 14, 30), Терзіоглу (22), Деніз (26).

Україна: Неруш, Гладченко, Сабатюк, Сіренко, Заворотний, І. Борсук, Зборовський, Пачев, Войток, Корнійчук, Щериця, Пашко, Макеєв, Медвідь, Войтенко, Глуцький.

Календар збірної України у відборі ЧС-2021

22.06. Україна — Казахстан (16.00)

23.06. Португалія — Україна (18.45)

Подальший календар нашої команди залежатиме від результатів її виступу у груповому раунді.

Нагадаємо, що українцям потрібно посісти перше чи друге місце у групі й надалі перемогти у чвертьфінальному поєдинку з однією з двох кращих команд групи D (Швейцарія, Франція, Азербайджан, Естонія). Чотири півфіналісти відбірного турніру отримають перепустки на ЧС-2021.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00