Збірна України з пляжного футболу вийшла до Суперфіналу Євроліги-2021

Незважаючи на поразку в матчі з Португалією, збірна України з пляжного футболу забезпечила собі місце в Суперфіналі Євроліги-2021.

Після непростих перемог у додатковий час над Німеччиною та в серії пенальті над Азербайджаном сьогодні збірна України з пляжного футболу завершила відбірний турнір Євроліги-2021 у португальському Назаре. Підопічним Миколи Костенка протистояв лідер світового рейтингу — збірна Португалії.

Однак синьо-жовті не знітилися перед серйозним суперником, і в першому таймі на 4-й хвилині Дмитро Войтенко ударом бісіклетою вивів нашу команду вперед. Більше того, у другій 12-хвилинці Войтенко з пенальті оформив дубль і зробив вагому заявку на перемогу українців у цьому протистоянні. На жаль, на останній секунді періоду Руї Коїмбра скоротив відставання португальців — 1:2.

Підопічні Маріо Нарцисо продовжували атакувати, і на 29-й хвилині Леонардо Мартінс зрівняв рахунок. Але синьо-жовті знайшли в собі сили забити ще один м'яч у ворота грізного суперника. У цьому їм допоміг Рубен Брільянте, який відзначився автоголом. Попри це, Мартінс не дав українцям відсвяткувати перемогу й перевів гру в овертайм — 3:3.

Додаткові три хвилини переможця також не виявили, і команди змушені були пробивати пенальті. Дмитро Медвідь та Андрій Пашко не схибили, а от удари Максима Войтка та Олександра Корнійчука парирував голкіпер. Португальці ж реалізували всі свої спроби. У підсумку поразка збірної України по пенальті — 2:4 при грі, за яку не соромно.

У другому сьогоднішньому поєдинку в нашій групі збірна Німеччини в додатковий час здолала Азербайджан — 5:4.

Таким чином, збірна України із трьома очками посіла друге місце у відбірній групі А і незалежно від результатів матчів, що залишилися, забезпечила собі участь у Суперфіналі Євроліги-2021, який проходитиме 8—12 вересня в португальському містечку Фігейра-да-Фош.

Євроліга-2021. Відбірний турнір. Дивізіон А. Група А. 3 тур

Португалія — Україна — 3:3, по пенальті — 4:2

Голи: Коїмбра (24), Мартінс (29, 33) — Войтенко (4, 21, з пенальті), Брільянте (32, автогол).

Україна: Неруш, Гладченко, Сабатюк, Сіренко, Заворотний, І. Борсук, Зборовський, Пачев, Войток, Корнійчук, Щериця, Пашко, Макеєв, Медвідь, Войтенко, Глуцький.

І В ВО ВП ПП ПО П М О
1  Португалія 3 2 0 1 0 0 0  20—6 7
2  Україна 3 0 1 1 1 0 0 9—8 3
3  Німеччина 3 0 1 0 0 1 1   8—17 2
4  Азербайджан 3 0 0 0 1 1 1   9—15 0

Наступним турніром для підопічних Миколи Костенка стане кваліфікація чемпіонату світу 2021 року, яка стартує 21 червня в Назаре.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00