Збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу у відборі до Суперфіналу Євроліги-2021

Збірна України з пляжного футболу у відбірному турнірі до Суперфіналу Євроліги-2021 у португальському Назаре здобула другу перемогу поспіль.

Підопічні Миколи Костенка після вчорашнього успіху в поєдинку з Німеччиною сьогодні зустрічалися з Азербайджаном.

Уже на 5-й хвилині Олег Зборовський ударом бісіклетою вивів синьо-жовтих уперед, однак за хвилину до завершення першого періоду Орхан Маммадов зрівняв рахунок.

Друга 12-хвилинка розпочалася для нашої команди невдало. Сабір Аллахгулієв замкнув дальню штангу, й Азербайджан вийшов уперед, а ще за п'ять хвилин він же оформив дубль.

У третьому періоді настала черга Дмитра Войтенка, який спочатку скоротив відставання українців, а потім перевів гру в овертайм — 3:3. Додаткова трихвилинка пройшла без забитих м'ячів і справа дійшла до пробиття пенальті.

Наші футболісти їх виконали бездоганно. Дмитро Медвідь, Максим Войток, Іван Глуцький, Андрій Пашко та Юрій Щериця пробили влучно, а от азербайджанці одного разу влучили у стійку — 5:4.

Після двох турів збірна України має три очки й посідає друге місце у групі А. У другому сьогоднішньому матчі в нашій четвірці зустрінуться збірні Португалії та Німеччини.