Олександр Караваєв: «Хочеться, щоб уся команда себе проявила, показала максимум»

Захисник національної збірної України Олександр Караваєв розповів про підготовку команди до Євро-2020 у Бухаресті.

Учора українці провели перше тренування на стадіоні «Волунтарі», що є офіційною тренувальною базою синьо-жовтих на Євро. У перерві між роботою своїми думками поділився Олександр Караваєв.

«Тренувальний газон у чудовому стані. Зручний, компактний стадіончик. Тут є все для хорошої та якісної підготовки, класні умови.

Звичайно, умови в новому місці завжди відрізняються. Ми швидко долетіли, приїхали до готелю, розмістилися. Спочатку більше відпочивали, був день відновлення після дороги. Потім невелика теорія — потроху розбираємо суперника, готуємося, набираємо повний хід на Євро. Усі думки про наступну гру.

Є невелике переживання, тому що попереду не просто офіційні ігри, а чемпіонат Європи. Ти відчуваєш відповідальність. Хочеться, щоб уся команда себе проявила, показала максимум своїх можливостей. Потрібно якомога краще підготуватися, розібрати свої минулі ігри, не повторювати попередніх помилок та переносити в матчі хороші моменти, які в нас були. Звичайно, також хочеться досягти результату.

Десь у підсвідомості ти переживаєш. Проте, гадаю, через один-два дні втягнемося та будемо повністю зосереджені безпосередньо на грі», — вважає Караваєв.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
04.07.2021 16:03

Олександр Караваєв: «Нам потрібно дуже багато уваги приділяти стандартам»

Захисник національної збірної України Олександр Караваєв прокоментував...

17.06.2021 19:27

Олександр Караваєв: «Поєдинок з Австрією буде вирішальним»

Захисник національної збірної України Олександр Караваєв прокоментував...

30.05.2021 16:05

Олександр Караваєв: «Я пам'ятаю той матч із Північною Ірландією на Євро-2016, коли ми поступилися — 0:2...»

Захисник збірної України Олександр Караваєв розповів про підготовку ко...

Підписатися на новини