Сергій Сидорчук: «У додатковий час важливу роль зіграла психологія»

Капітан київського «Динамо» Сергій Сидорчук поділився враженнями після здобуття Кубку України.

Сергій Сидорчук: «У додатковий час важливу роль зіграла психологія»

Фото Павла Кубанова

У Тернополі біло-сині у фіналі здолали «Зорю» (1:0) завдяки голу Віктора Циганкова в овертаймі. В ефірі післяматчевої студії на YouTube-каналі УАФ своїми емоціями поділився капітан «Динамо» Сергій Сидорчук:

«Тренер наполягав на тому, що «Зорі» не можна давати простору в середині поля. Ми намагалися виконувати цю установку. У луганців хороша команда, вони знають, як грати, як втікати в контратаку, попереду в них діють швидкі футболісти. Тому завданням було не втрачати м’яч у середині поля.

Мені здалося, що «Зоря» здорово провела перший тайм, але в другому та в овертаймі луганцям було набагато важче, вони дуже сильно підсіли. У нас же, навпаки, наче відкрилося друге дихання. Я переживав, коли не забив Бєсєдін, бо думав, що цей момент може нам вилізти боком. Проте в «Зорі» практично не було шансів, не можу згадати, коли вона загрожувала нашим воротам. Гадаю, у додатковий час важливу роль зіграла психологія. Ми здорово провели весняну частину чемпіонату України, тож почувалися впевнено.

Помірно відсвяткували в роздягальні. Звичайно, перемагати завжди приємно. Але після таких сезонів буває спустошення, тож треба добре відпочити та налаштовуватися на наступний. Думаю, напередодні матчів збірної України нам нададуть невелику паузу в плані тренувального процесу».