Ліга чемпіонів з футзалу. Португальський «Спортинг» здобув кубок удруге в історії

У фінальному поєдинку зійшлися тріумфатори двох попередніх років — іспанська «Барселона» та португальський «Спортинг».

Як було затверджено Виконкомом УЄФА раніше, Ліга чемпіонів із футзалу сезону-2020/2021 проходила у форматі одиночних матчів плей-офф. Завершилися змагання фінальним турніром із восьми учасників, який відбувся в хорватському Задарі.

У вирішальному протистоянні «Спортинг» обіграв «Барселону» з рахунком 4:3. Після першого тайму чинний чемпіон вів — 2:0, однак у другій половині гри португальці забили чотири рази, на що іспанці відповіли лише одним голом.

У підсумку «Спортинг» удруге за останні три роки переміг у футзальній Лізі чемпіонів. У «Барселони» в активі залишаються три титули.

Нагадаємо, що чемпіон України «Продексім» також брав участь у Лізі чемпіонів із футзалу. Херсонці зупинилися в 1/8 фіналу, де поступилися іспанському «Інтеру».

05.05.2021 10:38

Капітан збірної України з футзалу Петро Шотурма став найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів

Капітан збірної України з футзалу Петро Шотурма у складі херсонського...

26.01.2021 17:21

Ліга чемпіонів із футзалу. Херсонський «Продексім» зустрінеться з іспанським «Інтером» 19 лютого

Визначилися дати й час початку поєдинків 1/8 фіналу Ліги чемпіоні...

21.01.2021 16:12

Ліга чемпіонів із футзалу. В 1/8 фіналу херсонський «Продексім» зіграє на виїзді з іспанським «Інтером»

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із футзалу,...