Кубок України. «Динамо» перемогло «Агробізнес» та зіграє у фіналі турніру увісімнадцяте

У півфінальному поєдинку Кубку України в Тернополі київське «Динамо» обіграло волочиський «Агробізнес».

Подоляни стали 10-м за ліком представником нижчих ліг в 1/2 фіналу турніру, здолавши на своєму шляху дві команди УПЛ — «Ворсклу» та «Шахтар». Динамівці ж 20-й раз дійшли до цієї стадії, і раніше залишалися без фіналу лише двічі.

Кияни, які після перемоги над «Шахтарем» стали без п’яти хвилин чемпіонами України, почали створювати моменти з перших хвилин. Поруч зі стійкою головою пробив Бєсєдін, удар Родрігеса заблокували, невдалою виявилася спроба Миколенка. На 21-й хвилині Бєсєдін не реалізував вихід сам на сам з Артимом після класного пасу від Миколенка.

Пізніше Юхимович в останню мить заблокував удар Родрігеса, Шапаренко з вигідної позиції влучив у Циганкова. Проте на останній хвилині першого тайму «Динамо» все ж відкрило рахунок — після пасу Родрігеса ударом у правий кут воріт з-за меж штрафного відзначився Лєднєв.

У другій половині зустрічі біло-сині спробували збільшити перевагу: Миколенко з правої пробив повз ворота, небезпечний удар Шапаренка заблокували, а Артим у ближньому бою переграв Циганкова. Пізніше Максим Козиряцький призначив пенальті у ворота «Агробізнесу», але після перегляду повтору скасував своє рішення.

На 68-й хвилині Бєсєдін подвоїв перевагу «Динамо» — форвард підхопив м’яч поруч із чужим штрафним та здалеку пробив у ближній кут. Пізніше після удару Сидорчука з добивання м’яч у ворота доправив Циганков, але у Віктора зафіксували офсайд.

Остаточний рахунок у поєдинку після виходу на заміну встановив Буяльський. Циганков розігнав контратаку, під час якої Караваєв прострілив, а Віталій пробив голкіпера. Тож у підсумку — 3:0, і кияни крокують до фіналу Кубку України, який вони вигравали уже 12 разів.

У складі «Динамо» на поле виходили гравці, які викликалися на березневий збір національної команди України: Миколенко, Сирота, Тимчик (замінений на 46-й хвилині), Сидорчук, Циганков, Шапаренко (замінений на 67-й хвилині), Бєсєдін (гол, замінений на 79-й хвилині), Караваєв (гольовий пас, вийшов на заміну на 46-й хвилині), Шепелєв (вийшов на заміну на 67-й хвилині).

Кубок України. 1/2 фіналу

«Агробізнес» (Волочиськ) — «Динамо» (Київ) — 0:3 (0:1)

Голи: Лєднєв (45), Бєсєдін (68), Буяльський (81).

«Агробізнес»: Артим, Юхимович, І. Когут (Семенець, 70), М. Когут, Курило (к), Бойчук, Дудік (Немтінов, 82), Слотюк, Косовський (Ярмоленко, 82), Груша (Семенюк, 62), Романюк. Запасні: Задерейко, Ємаєв, Гливий. Тренер: Олександр Чижевський.

«Динамо»: Бойко, Попов, Сидорчук (к), Шапаренко (Шепелєв, 67), Циганков, Миколенко, Лєднєв (Буяльський, 67), Родрігес (Сідклей, 67), Тимчик (Караваєв, 46), Сирота, Бєсєдін (Супряга, 79). Запасні: Бущан, Андрієвський, Гармаш, Забарний. Тренер: Мірча Луческу.

Тернопіль. Міський стадіон ім. Романа Шухевича. 4020 глядачів. Арбітр — Козиряцький М. С. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Шлончак С. М. (Черкаси), Матяш В. В. (Донецьк), четвертий арбітр — Шандор О. А. (Львів), спостерігач арбітражу — Геренда Є. Б. (Калуш). Арбітр ВАА — Балакін М. О. (Київська обл.), асистент ВАА — Скрипка А. М. (Кропивницький), спостерігач ВАА — Швецов В. Б. (Одеса). Делегат УАФ — Задорожняк С. Г. (Чернівці). Офіцер безпеки УАФ — Харабара Р. І. (Чернівці).

Попереджені: Груша (61), Бойчук (73) — Попов (12), Сирота (54).

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу